Tasarımın En Eğlenceli Hali: Garden Sale

Beş yıldır yetenekli tasarımcıları tanımamızı sağlayan Garden Sale, 1-2 Ekim’de Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek. Sattas ve Four in the Pocket da müzikleriyle şenlikte olacak.

Farklı alanlarda kendini gösteren tasarımcıları buluşturan Garden Sale, bu sene de epey renkli geçecek gibi görünüyor. Tekstil, takı, endüstriyel tasarım gibi binlerce renkli çalışmanın sergileneceği Garden Sale’de 70’e yakın tasarımcı yer alacak. Plak pazarı, vintage ve antika dükkanları da geçmişe özlem gidermek isteyenler için şenlikte olacak.

Son dönemin en yaratıcı tasarımcılarının buluşacağı etkinlikte yer alacak müzisyenler de bu eğlenceli festivale katılmak için ayrı bir sebep. Ünü dünyaya yayılmaya başlayan Türkiye’nin başarılı reggae grubu Sattas, 1 Ekim’de günü tatlı bir şekilde sonlandırırken; ertesi gün ise funk, R&B ve soul müzik türlerini başarılı bir şekilde harmanlayan Four in the Pocket grubu sahne alacak.

Şenlikte ayrıca sokak müzisyenleri, swing jazz session’ları ve sokak sanatçları da katılımcıların iyi vakit geçirmelerini sağlayacak. Dahası çocuklara özel yaratıcı ve eğlenceli atölyeler sayesinde aileler de iyi vakit geçirecek. Sadece tasarım ve müzikle yetinmeyen Garden Sale, son gün bir de açıkhava sinemasıyla unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Kısacası bir tasarım şenliği gibi görünen Garden Sale’de müzik ve tasarımla dolu bir hafta sonu geçirmeniz mümkün.

Garden Sale

Garden Sale

Garden Sale

Garden Sale

Garden Sale

Garden Sale

Sattas

Sattas


Önerilen yazılar