Walkman Geri Döndü!

Müzik dinleme şeklimizi kökten değiştiren Walkman’in yepyeni modelleriyle tanışın!

Bu yıl 40. yılını kutlayan Walkman, müzik dinleme alışkanlıklarımızda köklü bir değişim yarattı ve bu değişimin hayatımızdaki etkisi halen devam ediyor. Aradan geçen 40 yıl boyunca yüksek kalitede müziği her zaman her yere taşıma konusunda yeni tasarımlar ve teknolojiler geliştirerek bugüne ulaşan Sony Walkman’in en yeni modelleri Berlin’de gerçekleşen IFA fuarında tanıtıldı.

Bu modellerden en ilginci kuşkusuz 40. yıla özel edisyon olarak tasarlanan NW-A100TPS. Sony’nin ilk taşınabilir kaset oynatıcısı TPS-L2 Walkman’den esinlenerek ona saygı duruşunda bulunan bu Walkman, özel tasarımlı yumuşak kılıf ve paket içinde sunuluyor. Ayrıca bu retro modelin, klasik Walkman modellerinden ilham alan kaset teybi şeklinde bir kullanıcı ara yüzü ve arka panelinde 40. yıldönümü logosu bulunuyor. NW-A100TPS ile, bir yandan Walkman’in eski tasarımının tadını çıkarırken diğer yandan da en son teknolojiyi parmaklarınızı ucunda deneyimleyebilirsiniz.

Sony’nin IFA 2019’da tanıttığı ikinci modeli yüksek kaliteli ses ile çok kaynaklı müzik sunan Walkman NW-ZX507. Android ve WiFi destekli model ile yüksek ses kalitesinden taviz vermeden favori online dinleme ve indirme hizmetleriyle şarkılarınızın tadını çıkarabilirsiniz. Yüksek Çözünürlüklü Ses sunan yeni cihazda aynı zamanda, mevcut şarkılarınızı yüksek çözünürlük kalitesine yakın bir düzeye yükselten DSEE HX™ desteği bulunuyor. Dokunmatik 3,6 inçlik HD bir ekranın yanı sıra kullanım kolaylığı için fiziksel yan butonlara da sahip. Şık ve kompakt gövde tasarımlı NW-ZX507’nin pil ömrü ise 20 saat.

Yeni Walkman modellerinden üçüncüsüyse NW-A105 Walkman ve ona uyumlu yeni baş üstü kulaklık h.ear WH-H910N. Geliştirilmiş ve artık başınıza daha da iyi oturan WH-H910N kulaklık, tüm dikkatinizi müziğe verebilmeniz için etrafınızdaki ortam sesini önemli ölçüde engelliyor. Uyarlanabilir Ses Kontrolü ile ses ayarlarını çevre koşullarına göre otomatik olarak değiştirerek yolculuğunuza eşlik ediyor. Kulaklığın kullanıcı dostu özelliklerinden biri de, kulaklığı çıkarmadan etrafınızdakileri dinlemek için müziğin sesini kısmayı, elinizi kulaklık başlığının üzerinde tutarak yapabilmenize olanak sağlaması. NW-A105 Walkman de NW-ZX507 gibi yüksek çözünürlüklü sese, Wifi ve Android desteğine sahip. Bu yeni ikili, tarzından ödün vermeyen teknoloji meraklıları için beş cesur renk kombinasyonunu bir araya getiriyor.


Önerilen yazılar