MAKALE

Yapı Kredi’de Sanata Destek Var, Genç Sanatçılara ...

Yapı Kredi’de Sanata Destek Var, Genç Sanatçılara Sınır Yok!

Türk Eğitim Vakfı’nda oluşturduğumuz Yapı Kredi Özel Bankacılık Sanat Bursu Fonu ile yetenekli genç sanatçıları destekliyoruz. Sanatın her alanında eğitim alan öğrencilerimize hep birlikte verdiğimiz destekle, hayallerin önündeki sınırları kaldırıyoruz.

Tecrübesi ve bilgi birikimiyle Türk Eğitim Vakfı’nı yanımıza alarak oluşturduğumuz Yapı Kredi Özel Bankacılık Sanat Bursu Fonu ile, sanat alanında eğitim gören ve maddi zorluk yaşayan başarılı gençlere destek oluyoruz. Geleceğin liderlerini ve sanatçılarını desteklemek amacıyla yıllardır burs imkanları sunan TEV ile yetenekli öğrencileri keşfedip karşılarına çıkan maddi engelleri kaldırmak için oluşturduğumuz bu fon ile onların yanlarında olacağız.

Kaybolmaya yüz tutmuş kültürel değerlerin gün ışığına çıkarılması, var olan kültür ve sanat birikimin geliştirilerek gelecek kuşaklara aktarılması için Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık A.Ş ve Türk Eğitim Vakfı ile birlikte başarılı ve yetenekleri eşsiz gençlerin eserlerini sanatseverlerle buluşturmak için imkanlar oluşturmak, onların dünyaya açılmasını sağlamak en büyük hedeflerimizden. Türkiye’de sanata verilen desteği artırmak, yapılacak bağışlarla büyüyerek çoğalmak, bursiyer sayısını artırmak ve gençlerin büyük başarılara imza atmasına tanık olmak için sabırsızlanıyoruz.

Her eğitim yılı başlangıcında üniversitelerin konservatuar ve güzel sanatlar fakültelerinden adaylar yapacakları başvuruları ardından değerlendirme sürecinden geçecek ve seçilen öğrenciler burs almaya hak kazanacak. Bizimle beraber bu fona destek olmak, beraber aynı yolda yürümek için sizleri de gençlerin önündeki sınırları kaldırmaya davet ediyoruz. Yapı Kredi Özel Bankacılık olarak destekleyeceğimiz öğrencilerimizin sayısını sizlerin de katkılarıyla çoğaltalım, hep birlikte geleceğin dünya çapında sanatçılarını birlikte keşfedelim.

Yapı Kredi Özel Bankacılık Sanat Bursu Fonu’nuna nasıl destek olacağınıza ve başvuru detaylarına web sitemizden ulaşabilirsiniz.


Önerilen yazılar