Yaz Sıcaklarında Serinleten Rotalar

Sıcak yaz aylarında biraz serinlik arıyorsanız, bu rotalar tam size göre!

Bolu’dan Kartalkaya’ya, Trabzon’dan Rize’ye işte doğanın kucağında serinleten bir tatil deneyimi için gidebileceğiniz en ideal rotalar…

Bolu – Abant

Doğal güzellikleriyle ünlü olan Abant, yazın serin havası ve muhteşem gölüyle huzurlu ve sıcaklardan kurtulabileceğiniz bir kaçamak sunuyor. Abant’ta bungalovlar, doğa otelleri, göl manzaralı odalar ile eşsiz bir konaklama deneyimi de yaşayabilirsiniz.

Trabzon

Sessiz ve huzurlu bir doğa tatili arayanlar için Uzungöl, Karadeniz’in gözde rotalarından biri. Yemyeşil doğası, serin havası ve şelaleleriyle ünlü Uzungöl’de yer alan butik oteller, size kendinizi doğanın kucağında hissettirecek.

Rize – Ayder Yaylası

Eşsiz doğal güzelliklere sahip Ayder Yaylası, yazın sıcaklarından kaçmak isteyenler için doğru bir adres. Sıcak su kaynakları, yayla evleri ve doğa otelleri, size huzur dolu bir tatil fırsatı sunuyor.

Erzurum – Palandöken

Yaz aylarında serin bir dağ havasını deneyimlemek isteyenler için Palandöken, harika bir seçenek. Dağ otelleri ve yaz sporları yapma imkânı ile doğanın tadını doyasıya çıkartın.

Bolu – Kartalkaya

Yazın bile sıcaklığın düşmediği Kartalkaya’nın mis gibi serin havası size iyi gelecek. Yazın dağ otelleri ve doğa aktiviteleriyle dolu Kartalkaya’da doğa ile iç içe bir tatil yapabilirsiniz.

Karadeniz Turu

Karadeniz’in serin yaylalarını keşfetmek ve bölgenin doğal güzelliklerini yaşamak için bir Karadeniz’e gitmeye ne dersiniz? Trabzon, Rize, Artvin gibi şehirleri kapsayan bir rota size eşsiz bir doğa deneyimi sunacaktır.


Önerilen yazılar