MAKALE

Bu Yazın En Gözde 6 Gözlük Trendi

Bu Yazın En Gözde 6 Gözlük Trendi

2021 güneş gözlüğü trendlerinde her zevke ve her yüz şekline uyacak bir model var!

Güneş gözlüğü seçimi çok kolay bir iş değil, çünkü tercih yaparken bunun hem stilinize hem de yüzünüze uygun bir model olması önemli. Neyse ki 2021 yılının güneş gözlüğü trendleri klasik modellerden dramatik bir etki yapan modellere kadar bol bol seçenek içeriyor.

İşte bu yazın en popüler 6 gözlük modeli!

Zamansız Pilot Gözlükleri

Tüm zamanların en klasik güneş gözlüğü modellerinden Aviator, yani pilot gözlükleri bu yıl da popülerliğini koruyor. Top Gun filmiyle yükselişe geçen pilot gözlükleri 2021 yazında da revaçta olacak.

İnce Ama Cesur Çerçeveler

Geçtiğimiz yılların güneş gözlüğü trendlerinden olan mikro çerçeveler bu sezon hafifçe büyüdü ve artık gözlerinizi güneşten gerçekten koruyabilecek bir boyuta ulaştı. İnce gözlüklerin çerçeveleri ise genellikle çarpıcı renk ve desenlerle geliyor.

Retro Kedi Gözleri

50’lerin zarif ve sofistike havasını yakalamak isteyenler için bu sezon kedi gözü şeklindeki modeller ideal. Moda markaları, kedi gözü şekilli güneş gözlüklerine 2021 dokunuşu yaparak bu modelleri günümüze uyarlıyor.

Dev Çerçeveler

Bu yaz dev güneş gözlükleri rengarenk bir yelpazede, farklı farklı şekillerde geliyor. Cesur ve dikkat çekici bir tarz yakalamak isteyenler bu trende rahatlıkla yönelebilir.

Köşeli Şıklık

Köşeli çerçeveler hem şık hem de çarpıcı stiller için harika bir tercih. Dikdörtgen şeklindeki bu güneş gözlüğü modelleri hem büyük hem de küçük çerçeve boyutlarında tercih edilebiliyor.

Modern Yarım Ay Şekiller

D harfi ya da yarım ay şekilli gözlükler tarzınıza son derece modern bir dokunuş katacak. Siper şeklindeki fütüristik modellerin biraz daha sadesi olan bu trend genellikle kaşlarda başlayıp burnun altında bitecek kadar büyük çerçevelere sahip oluyor.


Önerilen yazılar