MAKALE

Yeni Ford Focus. Seni En Güçlü Yansıtan O.

Yeni Ford Focus. Seni En Güçlü Yansıtan O.

Sana yakışan, seninle yaşayan, seni ileri, standartlarını yukarı taşıyan Yeni Ford Focus.

Aynı yollarda, bambaşka yolculuklar… Karanlık, bol virajlı yollar, işlek otoyollar, sıkışık bir iş programı, sürekli dur-kalk yapılan bir trafik, dar park yerleri…

Yeni Ford Focus yollardaki zorluklara değil, keyfinize odaklanmanızı sağlıyor.

Benzersiz teknolojilerle yepyeni bir sürüş deneyimi.

Sürüş deneyiminizi daha kolay, daha güvenli ve daha konforlu hale getiren göz alıcı Yeni Ford Focus, size özel hazırlanmış yenilikçi teknolojiler ve gelişmiş sürüş destek sistemleriyle benzersiz yolculuklara imkân tanıyor.

Rafine, yalın ve modern iç tasarım.

Yeni Ford Focus’un iç alanındaki her milimetre, size en konforlu yolculuk deneyimini yaşatmak için tasarlandı. Yeni, modern ve ergonomik iç tasarım yalnızca daha keyifli bir sürüş deneyimi sağlamakla kalmıyor, size oldukça geniş bir alan da sunuyor. Yeni Focus’un iç mekânı hiç olmadığı kadar ferah ve aydınlık. Bu da size daha sofistike ve rahatlatıcı bir ambiyans sunuyor.

Yeni Ford Focus’ta kullanılan en son teknolojiler, her sürüşü daha keyifli bir hale getiriyor. Huzur ve konforu hissetmeniz için Yeni Ford Focus’un camları, dışarıdaki gürültüyü azaltan özel, akustik bir yalıtımla donatıldı.

8 ileri vitesli otomatik şanzıman

Yeni Ford Focus, gelişmiş 8 ileri otomatik şanzımanıyla vites yükseltiyor. İyileştirilmiş hızlanma ve tam anlamıyla pürüzsüz vites değişimleri gibi özellikleriyle bu şanzıman, sürüş deneyiminizi ve konforunuzu zenginleştirmek ve aracınızın performansını maksimuma çıkarmak için baştan aşağı özenle tasarlandı.

Daha fazla özgürlük

Yeni Ford Focus, açılabilir panoramik tavan seçeneği ile daha fazla özgürlük sunuyor.

Bu sayede, doğal ışığın aracın içinde kalmasını sağlayarak daha aydınlık bir iç mekân oluşturuyor.

SYNC ile bağlantıda kalın.

Türkçe sesli komut özellikli SYNC Araç İçi Bilgi ve Eğlence Sistemi, telefon görüşmelerinizi ve otomobilinizin eğlence sistemi kontrollerini ellerinizi direksiyondan çekmeden yapmanıza olanak sağlıyor. Böylece Yeni Ford Focus ile geçireceğiniz her anı unutulmaz kılıyor.

Ford ve Yapı Kredi iş birliği sayesinde dünyada ilk kez bir otomobil, online bankacılık hizmetlerinin kullanılmasını sağlıyor. Yapı Kredi Mobil Uygulaması ve Ford SYNC birlikte çalışıyor. Bu sayede Ford kullanıcıları ATM ararken, Yapı Kredi Çağrı Merkezi’ne ulaşmaya çalıştıklarında ya da piyasa bilgilerini öğrenmek istediklerinde tüm bu işlemleri yolculuklarına ara vermeden, Türkçe komutlar ile gerçekleştirebiliyor.

Kişiselleştirilebilir Sürüş Modları

Yeni Ford Focus ile ilk defa sunulan sürüş modları (Normal, Spor ve Eco), gaz pedalı tepkisini, direksiyon hassasiyetini ve vites değiştirme aralıklarını sizin seçeceğiniz sürüş tarzına göre değiştirerek sürüş deneyiminizi kişiselleştirebilmenize olanak tanıyor.


Önerilen yazılar