Yazın Dikkat Çeken Çantaları

10 kadından 9’unun çanta tutkunu olduğunu biliyoruz, çanta deyince gözlerinin parladığını da… O zaman bu yazın favori çanta modellerine göz atmaya ne dersiniz?

Kadınlar imkanları olsa, sonsuza kadar çanta alabilecek potansiyele sahiptir. Hiç hesapta yokken alınan çantalardan tutun da, ihtiyacınız olduğunda kararsız kalıp iki tane aldığınız çantalara… Bir düşünün, kaç çantanız var?

Markalar da kadınların bu tutkusunu yıllardır biliyor ve bu nedenle her sezon öncesi sıkı çalışarak, kadınların gönlünde taht kuracak tasarımlar hazırlıyorlar. Bu sezon birçok marka yine kaliteli ve şık tasarımlarıyla karşımızda. Göz alıcı renkler, püsküller, plaj çantaları… Pek çok marka ilhamını yazın huzurundan alıyor ve birbirinden dikkat çekici tasarımlarla gönlümüzü çeliyor.

Kadınlar için bir çantanın olmazsa olmazı ise kuşkusuz şık görünmesi ve kullanışlı olması. Bu yaz renkli, yaza uygun desenlerin yanı sıra klasik renklerde her mevsim kullanılabilecek portföy ve sırt çantaları da sezonun dikkat çekenleri arasında.

Plaja giderken hafif, renkli ve hasır bir çanta tercih edebilir; akşam yemeği için kaliteli bir kumaştan, püsküllü bir modeli kolunuza asabilirsiniz. Görünen o ki bu yaz da çanta seçimi yapmakta epey zorlanacağız…

yazcantalari_02 yazcantalari_05 yazcantalari_04 yazcantalari_07

Desa

Desa

yazcantalari_06

Desa

Desa

Desa

Desa

Vakko

Vakko

Vakko

Vakko

Boyner

Boyner

yazcantalari_14

İlginizi Çekebilir:

O Bir Çanta Değil Bir Birkin!

 


Önerilen yazılar