MAKALE

2022’ye Festival Gibi Bir Merhaba

2022’ye Festival Gibi Bir Merhaba

Yeni yıla keyifle merhaba demek için NG Hotels’in bir festivale dönüşen yılbaşı kutlamalarına davetlisiniz! 

Bir yılı daha geride bırakmaya ve yaklaşan 2022 yılını heyecanla karşılamaya hazırız. Yeni yılın ilk anlarını yaşayacağımız yılbaşı gecesi de çok sembolik bir önem taşıyor ve hepimiz şimdiden 31 Aralık akşamını nasıl ve nerede değerlendireceğimizin planlarını yapmaya başladık. Eğer 2022’yi bir tatil ve festival havasında karşılamak istiyorsanız, NG Hotels’in sizin için hazırladığı harika yılbaşı programlarına göz atabilirsiniz!  

Sapanca’da ormanın kalbinde yer alan NG ENJOY & NG SAPANCA’nın sahnesinde, Şevval Sam çok özel bir performans sergileyecek. NG ENJOY, 2022’ye yılın en güzel şarkıları, muhteşem bir orkestra, harika lezzetler, keyifli bir atmosfer ve Şevval Sam’ın eğlence dolu sahne performansıyla girmek isteyenleri bekliyor.  

Üstelik otel sizi sadece eğlenceli bir yılbaşı gecesine davet etmiyor. Aliva SPA’nın muhteşem masaj menüsüyle yılın tüm yorgunluğunu atabilir, NG Enjoy & Sapanca’nın yemyeşil ve huzur dolu doğasında eğitimli bir terapist eşliğinde Orman Terapisi’ni deneyimleyerek doğanın iyileştirici gücünü hissedebilirsiniz. Otelin okçuluk, bisiklet turu, mini golf ve tırmanma duvarı olanakları da hareketli bir yılbaşı geçirmek isteyenleri bekliyor! 

NG AFYON’da ise Aslı Hünel en güzel şarkılarıyle sahne alacak. Yeni yıl heyecanını muhteşem gala menüsü eşliğinde harika bir atmosferde, unutulmaz bir şekilde yaşayabilirsiniz.  

Otelin eşsiz termal spa merkezi Aliva Spa ise Afyon’un şifalı suyunu, en doğal ve sağlıklı haliyle sunuyor. Otelin açık termal havuzunda, yıldızların altında, yeni yıla tazelenerek girmenin keyfini yaşayabilirsiniz.  

Siz eğlenirken çocuklarınız da NG Enjoy & NG Sapanca ve NG Afyon’un Mini Disko, Sincap Kulüp gibi özel alanlarında, çeşitli oyunlar ve eğitici aktivitelerle ile hem eğlenceli hem de verimli bir tatil yaşayabilirler.  

Detaylı Bilgi İçin: NG ENJOY & NG SAPANCA

Detaylı Bilgi İçin: NG AFYON


Önerilen yazılar