MAKALE

89. Oscar Gecesinde Kırmızı Halı Şıklığı

89. Oscar Gecesinde Kırmızı Halı Şıklığı

Oscar ödülleri, dün gece düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Tören her zaman olduğu gibi sadece filmlerin değil, ünlü yıldızların da şıklık yarışına sahne oldu.

Dolby Tiyatrosu’nda Jimmy Kimmel’in sunumuyla başlayan 89. Akademi Ödülleri gerçekleşti. Her zamanki gibi ilginç görüntülere sahne olan törende bu yıl bir ilk de yaşandı. En İyi Film ödülü toplam 6 ödül kazanan ‘La Lal Land’ olarak açıklandı, fakat sonra zarflarda bir hata yapıldığı tespit edildi ve Oscar’ın gerçek sahibinin ‘Moonlight’ olduğu açıklandı. En iyi kadın oyuncu Emma Stone, en iyi erkek oyuncu ise Cassey Affleck seçildi. En iyi yardımcı erkek oyuncuyu Mahershala Ali alırken, en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü Viola Davis aldı. En iyi yabancı film ödülü ise The Salesman filmi ile İranlı yönetmen Asghar Farhadi ye gitti.

Bununla birlikte her yıl olduğu gibi gecenin en önemli dakikalarından biri yıldızların kırmızı halı geçidi oldu. İşte göz alıcı stilleri, kıyafetleri, mücevher seçimleri, aksesuar detayları ve makyajlarıyla 2017 Oscar kıyafetleri!


Önerilen yazılar