MAKALE

Aksağlık Ayrıcalıklarından Siz de Yararlanın!...

Aksağlık Ayrıcalıklarından Siz de Yararlanın!

Aksağlık sigortası, Ailem, Çocuğum, Yeni Hayat ve VIP paketleriyle size ve ailenize bambaşka çözümler sunuyor.

Aileniz veya kendiniz için, farklılaşan ihtiyaçlara kolay çözümler bulabileceğiniz yeni sağlık dünyası Aksağlık’ta sizleri bekliyor.

Sağlık çözümlerine kolayca ulaşabileceğiniz 4000’i aşkın anlaşmalı kurum seçeneği ve farklı poliçe planlarıyla ihtiyacınıza göre Aksağlık Sigortası, Ailem, Çocuğum, Yeni Hayat ve VIP paketleriyle size ve ailenize bambaşka ayrıcalıklar sunuyor.

İhtiyaca Göre Sağlık Planları
Ailem, Çocuğum, Yeni Hayat, VIP olmak üzere 4 farklı sağlık planından sana en uygun olanıyla tanışma imkânı Aksağlık’ta.

Online Sağlık Danışmanlığı
Online uzman doktor, diyetisyen ve psikolog hizmeti ile ihtiyaç durumunda görüntülü görüşme imkanı! Hemen randevu almak için tıklayın.

Ücretsiz Check-up
Aksağlık ürünlerinde ücretsiz check-up hizmetlerinden yararlanma ayrıcalığı seni bekliyor.

Aksağlık Mobil Uygulaması
Aksağlık, nöbetçi eczanelerden canlı desteğe, poliçe bilgilerinden anlaşmalı kurumlara her şeyi tek uygulamada birleştirdi.

Aksigorta ayrıca Aksağlık ürününe sahip kadın sigortalılar için doğum teminatına sahip olmasalar dahi yeni doğan bebeklerini, Aksigorta güvencesi altına alıyor.Böylece Akbebek’ler doğuştan gelen hastalıklar da dâhil Aksigorta yenileme güvencesinde oluyor.


Önerilen yazılar