Annesinin Kızı: Kaia Gerber

İkonik süper model Ciny Crawford’un kızı Kaia Gerber daha şimdiden hem podyumların en aranan yüzü hem de sokak modasına yön veren bir ‘it-girl’.

Henüz sadece 16 yaşında olmasına rağmen Chanel, Saint-Laurent, Marc Jacobs, Versace gibi moda dünyasının zirve isimlerinin merceğine giren Kaia Gerber annesinin izini emin adımlarla takip ediyor. Son iki sezondur haute-couture defilelerinde neredeyse adım atmadığı podyum kalmayan Gerber, modellik kariyerinin basamaklarını hızla tırmanmaya devam ediyor.

Sadece podyumlarda değil, ünlü moda markalarının reklam yüzü olarak da son hızla çalışmaya devam eden Gerber’i Versace’nin geçtiğimiz yılın sonlarında çıkardığı ve tüm jenerasyonların süper modellerini bir araya getirdiği reklam kampanyasında görmüştük.

Yakın zamanda ise Saint-Laurent’ın Anthony Vaccarelllo imzalı 2018-19 Sonbahar/Kış koleksiyonu için objektiflerin önüne geçti. Genç model ayrıca Omega saatlerinin Trésor adlı yeni, zarif ve çarpıcı saat koleksiyonunun da tanıtım yüzü oldu. Marc Jacobs’un onuncu yılını kutlayan parfümü Daisy’nin Daisy Love adlı yeni versiyonunun reklam filminde baş rolü kaparak bu genç ve taze kokuyla kusursuz şekilde özdeşleşti.

Kaia Gerber’in son zamanlardaki en dikkat çekici işlerinden biri ise kuşkusuz efsane modacı Coco Chanel’in Paris’teki evinde, Karl Lagerfeld’in kamerasının önüne geçerek Chanel’in Gabrielle çanta koleksiyonu için verdiği son derece parizyen pozlar oldu.

Dur durak bilmeyen Gerber sadece modacılarla birlikte çalışırken değil, kişisel tarzıyla da sokak modasının it-girl’lerinden biri. Trendleri kendi stiliyle harmanlayarak genç, yalın ve zarif bir tarz sergileyen Gerber, kimileri tarafından modelliğe çocuk denecek yaşta adım attığı için eleştirilse de, altına imza attığı kaliteli projeleri, annesi Cindy Crawford’dan aldığı zamansız zarafeti ve duru güzelliğiyle moda dünyasının zirvesine oynamaktan vazgeçecek gibi görünmüyor.


Önerilen yazılar