Benim Adım Kırmızı

Yakutun çarpıcılığı, pırlantanın ışıltısı ile altının parlaklığı Omega’nın kırmızı detaylarla süslü yeni saatinde buluşuyor.

Omega’nın yeni saati kendine güvenen, kırmızı giymeyi ve tüm bakışları üstünde toplamayı seven kadınlar için mükemmel bir seçim. Sıra dışı Seamaster Aqua Terra, altın ve pırlanta gibi en muhteşem değerli malzemelerin bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş.

Patentli 18K Sedna altın ile tasarlanan model 191 adet pırlanta mıhlamalı gümüş guilloche desenli kadrana ve pırlantalı bir bezele sahip. 18K Sedna altın kadranı ise 18K Sedna altın tutucularla sabitlenen markiz kesim yakut saat indeksleriyle süslenmiş.

Yine 18K Sedna altından üretilen elmas cilalı ve fasetli akrep-yelkovanı da beyaz Super-LumiNova ile donatıldığından karanlıkta zarif mavi parıltı yayabiliyor. Yakut saat indeksleriyle bir bütünlük oluşturmak için saat 18K Sedna altın tokayla tamamlanan parlak kırmızı deri kayışıyla sunuluyor.

Pırlantalarla bezenmiş kadranın zarif görüntüsü sizi aldatmasın! Saati çevirdiğinizde saatin su geçirmezliğinin işlendiği dalgalı kenarlı tasarıma sahip cilalanmış-matlaştırılmış vidalı kasa arkasını görebilirsiniz. Ayrıca saat gücünü, Omega Co-Axial Master Chronometer Calibre 8807’den alıyor ve 15.000 gauss’a kadar manyetik alana dayanıklılığıyla da her şeyin mükemmel görüntüden ibaret olmadığını kanıtlıyor.


Önerilen yazılar