Benzersiz Bir Koşu Deneyimi

Nike’ın Singapur Manila’da hayata geçirdiği stadyum, teknolojiyle sporu birleştirerek şimdiye kadar hayal bile edemeyeceğiniz farklı bir koşu deneyimi sunuyor.

Belki şimdiye kadar koşmayı hayal ettiğiniz bir çok yer olmuştur. Fakat Nike’ın Manila’nın göbeğine kurduğu pop-up arenayı gördüğünüzde, tek amacınız bu son teknoloji eseri stadyumda koşmak olacak.

Markanın ‘Nike Unlimited Arena’ adını verdiği arena, koşu deneyimini teknolojiyle birleştirerek bambaşka bir boyuta taşıyor ve gerçekten de ‘sınırsız’ koşu hissini sonuna kadar yaşatıyor. BBH Singapore ve Nike ortaklığıyla üretilen arena, dünya üzerindeki ilk gerçek boyutlu LED koşu parkuru.

Markanın kendine has Nike LunarEpic koşu ayakkabısı şeklinde tasarlanan parkurun en ilginç özelliği ise, koşu yolunun yanında bulunan LED ekranlardan koşu yapan kişinin avatarını da görüntülemesi. Ekran, koşucunun ayakkabısına bağlanan bir parça vasıtasıyla, ilk turda koşulan değerleri belirliyor. İkinci turda ise koşucunun değerlerine sahip bir avatar, LED ekranda beliriyor ve koşu yapan kişinin kendine meydan okumasını sağlıyor. Her seferinde 30 koşucunun kendi avatarını oluşturmasına izin veren ekranla kaplı parkur, 200 metrelik turlardan oluşuyor.


Önerilen yazılar