Bir Orman Masalı

Doğanın güzelliğinden ilham alan bu mücevher koleksiyonu sizi ışıl ışıl ve büyüleyici bir dünyaya taşıyacak.

Peri masallarını andıran ışıltılı mücevher tasarımları Swarovski’nin Kış Koleksiyonu’nda hayat buldu. Mistik ve masalsı bir temaya sahip bu tasarımlar tüm kadınlara pırıltı katmak için zengin ve ışıldayan bir paletle detaycı işçiliği birleştirdi.

Swarovski’nin Yaratıcı Direktörü Nathalie Colin seçtiği ‘Büyülü Orman’ temasını “ihtişamlı, fantastik ve büyülü bir kristal ormanı” olarak tanımladı. Sincap, tilki, böcek, örümcek ve kelebek gibi hayvan figürlerinin yanı sıra çiçekler ve bitkiler de koleksiyona güçlü bir karakter ve duygusal bir vurgu katıyor. Kelebek figürü dönüşümü, umudu ve hayatı, örümcek ise gizemi, gücü ve büyümeyi temsil ediyor. Kutsal mısır böceği de yeniden doğuş ve iyileşme anlamını taşıyor.

Zarif ve seçkin Swarovski koleksiyonu hem cesur hem zamansız kimliğiyle yalnızca özel günlerde değil her gün kullanılabilecek kadar da esnek bir ruha sahip. Yüzlerce farklı şekilde kullanabileceğiniz parçalara sahip bu koleksiyon tarzınıza anında saf bir ihtişam katacak.

Olağanüstü bir işçiliğe tasarlanmış asimetrik ya da tekli küpeler, broşlar, üst üste takılan kolyeler, mühür ve kokteyl yüzükleri içeren koleksiyon, karışık metalik renklere sahip özel Swarovski tekniği ile ışıl ışıl parlıyor.

Bir peri masalını okurmuşçasına taşıyacağınız Swarovski Büyülü Orman koleksiyonu sizi uzak diyarlara götürüp ruhunuza enerji, hayatına ışıltı katacak.


Önerilen yazılar