Bodrum’un En Yenileri

Bodrum’da bu yaz hangi mekanlar açılacak? Hangi beach club’lar, hangi lezzet durakları adından en çok söz ettirecek? Bodrum’un en yenilerini sizin için derledik.

Bodrum’un cıvıl cıvıl hareketliliğiyle, zengin seçenek yelpazesiyle ve kaliteli hizmet anlayışlarıyla güzel anılar bırakan mekanları arasına her yaz yenileri ekleniyor. Bu sezon da kural değişmedi ve yazın gelmesiyle birlikte yeni mekanlar kapılarını Bodrum aşıkları için açtı. İşte bu yaz Bodrum’a ‘Merhaba’ diyen mekanlar…

Kai Beach

Bodrum’un cennet gibi güzel bir koyunda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum’da bu yaz, plaj, restoran ve bar olarak seçkin eğlencenin kapılarını aralayacak Kai Beach açılıyor. Bohemle lüksü mükemmel bir şekilde harmanlayan dekorasyonu, Akdeniz mutfağından lezzetli ve ilginç seçenekler içeren menüye sahip restoran ve barı ile konuklarına hem gündüz, hem de gece unutulmaz anılar bırakacak. Kai Beach, yaz boyunca akşamları kaliteli müziklerle sofistike bir eğlence yaşatmaya hazırlanıyor.

Martinez

İstanbul’da, imzalı reçeteleri ile sushi’den çıtır ördeğe benzersiz lezzetler sunan Martinez, bu yaz Bodrum’da da aynı keyfi yaşatmaya hazırlanıyor. Türkbükü’nde bulunan Bella Sombra Hotel’de hem restoran, hem bar, hem lounge olarak hizmet vermeye başlayan Martinez, Akdeniz ve Uzak Doğu mutfağından özel tatlarıyla olduğu kadar, canlı müzik performansları ve eğlenceli happy hour’larıyla da sezonun en popüler mekanlarından olacak.

Ga’u

Bodrum merkezin dar sokaklarından birinde bulunan bir demir kapının ardında sizi sofistike bir eğlence bekliyor. Sadece eğlence dediğimize aldanmayın Ga’u aslında bir sanat galerisi, bir restoran ve bir kulüp olma özelliklerini aynı mekanda barındırıyor. Jazz, Latin ve Rock’n Roll melodileri gece Ga’u’nun taş avlunusunun duvarlarından yansıyıp Bodrum’un yıldızlı gökyüzüne yükseliyor.

People

İstanbul’un bu kış adından en çok söz ettiren, lezzetli yemeklerle kaliteli eğlenceyi bir araya getiren mekanlarından People, Bodrumseverleri yazın yalnız bırakmayacak. Kuum Hotel’de açılan mekanda, Deniz Seki ve Mehmet Erdem eğlenceye İstanbul’da kaldıkları yerden devam edecek.

Bodrum’un sabahlara kadar süren gece hayatını yaşamak, beach club’lerinde güneşi leziz bir kokteylle batırmak ya da Ege ve dünya mutfaklarının seçkin örneklerini sunan restoranlarında güzel bir akşam yemeği deneyimlemek… Kısacası Bodrum’da, Bodrum’a dair ne varsa doya doya yaşamak için, her yere ulaşımı rahat olan ve sunduğu konfor olanakları, eşsiz mimarileri, muhteşem manzaralarıyla büyüleyen Doğalkaya Evleri ve Fiera Vista Evleri kusursuz tercihler olacak.


Önerilen yazılar