Bohem Bir Yaz Kutlaması

Carolina Herrera çiçekler, fırfırlar ve payetlerle yazın gelişini kutluyor!

Dünya olarak pandemiyi yavaş yavaş geride bırakmamızı kutlamaya başlamışken moda dünyası da bu kutlamaya heyecanla eşlik ediyor. Carolina Herrera’nın 2022 resort koleksiyonu da canlı renkleri, çiçek desenleri ve partiye hazır fırfırlarıyla yaşama sevincine övgüler düzüyor.

Carolina Herrera’nın tasarımcısı Wes Gordon, koleksiyonu tasarlarken aklında hepimizin çok özlediği şeyler olan gülmek, dans etmek, arkadaşlarla yenilen uzun akşam yemekleri, seyahatler ve kutlamalar olduğunu söylüyor. Gerçekten de koleksiyondaki tasarımlar bizi adeta bir tatil kasabasındaki bohem bir hafta sonu partisine ışınlıyor. Plajda yenen öğle yemeği, ardından şehrin keşfi, yıldızların altında akşam yemeği ve son olarak çimlerin üzerinde sabahın ilk ışıklarına kadar dans… Carolina Herrera’nın resort 2022 koleksiyonu bunların hepsi için hazır.

Vücudu saran dokumalar, stil sahibi denimler ve hakiler de göze çarpıyor ancak koleksiyonun başrolü kesinlikle çiçek desenlerinin. Özellikle de mavi ve kırmızı olmak üzere iki farklı renk tonlarındaki çiçek desenlerinin bir araya geldiği bluz ve etek kombini koleksiyonun bohem ruhunu kusurusuzca vurguluyor. Dev fırfırlı yaka detayları, payetle kaplı elbiseler ve abartılı omuz kesimleri de koleksiyonda öne çıkan diğer detaylar. Beyaz nakışlı kumaştan tasarlanmış crop top ve maksi etekten oluşan takım da koleksiyona bohem havasını veren bir başka tasarım.


Önerilen yazılar