MAKALE

Eşsiz Bir Bungalov Tatili İçin Türkiye’nin En Popü...

Eşsiz Bir Bungalov Tatili İçin Türkiye’nin En Popüler Rotaları

Doğa tatili yapmak artık eskisinden çok daha popüler… Şehirden kaçıp doğa ile buluşmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri de bungalovlar…

Artık şehir hayatına küçük bir ara vererek dinlenmek isteyenler doğa içindeki tesislere yöneliyor. İşte bungalovlarda konaklamak isteyenlerin doğa ile buluşmak için en çok tercih ettiği bungalov tatili rotaları…

Sapanca
İstanbul’a yakın bir tatil bölgesi olan Sapanca, bungalov otel dendiğinde ilk akla gelen rotalardan.   Sapanca, doğal güzellikleri, gölü ve ormanları ile sizi dinlendirecek. Doğa yürüyüşleri, bisiklet turları ve gölde su sporları gibi birçok açık hava aktivitesi yapabilir, göl manzaralı bungalovlarda unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

İğneada – Kırklareli
İstanbul’a yakınlığı ile popüler bir destinasyon olan İğneada sessiz ve sakin bir doğa tatili düşleyenler için mükemmel bir seçim. İğneada ormanları ve gölü, yürüyüş, balık tutma ve yüzme gibi açık hava aktiviteleri için harika bir destinasyon. Konaklama seçenekleri arasında, çadırlar, bungalovlar ve orman evleri bulunuyor. Yolunuz İğneada’ya düşerse, doğal bir yaşam alanı olan ve 500’den fazla bitki türüne ev sahipliği yapan Longoz Ormanları Milli Parkı sizi bekliyor.

Ayvalık
Yazı ayrı baharı ayrı güzellikte yaşayan Ayvalık, bungalov tatili yapmak isteyenler için de uygun rotalar arasında yer alıyor. Doğanın ortasında, deniz manzaraları bungalov evlerde konaklayabilir, kendinize yeşil ve mavinin huzurunu yaşayabileceğiniz bir tatil hediye edebilirsiniz.

Olimpos
Antalya’nın güneyinde yer alan Olimpos, tatilcilerin doğayla iç içe olabilecekleri ve yerel yaşamı deneyimleyebilecekleri bir yer. Tarihi Olimpos antik kenti ile birleşen doğal bir ortamda konumlanan bungalov evler, doğal güzelliği, tarihi kalıntıları ve plajları ile sizi büyüleyecek.

Rize
Ülkemizin en güzel şehirlerinden Rize, yemyeşil ormanları, cazibe merkezleri ve yaylaları ile tatilcileri büyülüyor. Burada bungalov tatili yaparak, doğanın güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Karadeniz’in doğal güzellikleri ile Rize, muhteşem manzaralar sunan bungalov konaklama seçenekleri ile doğal bir tatil yapmanız için sizi bekliyor.

Datça – Muğla
Kumsalları, doğal güzelliği ve tarihi kalıntıları ile ünlü Datça’nın, sakin plajları ve doğal güzellikleri her zaman cazibe merkezi konumunda. Burada yer alan bungalov ev seçenekleri, deniz manzarası eşliğinde size huzurlu bir tatil yaşatacak.

Bozcaada – Gökçeada
Ege’nin bu güzel iki adası sakin atmosferleri, tarihi dokuları ve doğal güzellikleri ile sizi kendilerine hayran bırakacak. Adaların doğal güzelliklerini keşfetmek isteyenler için mükemmel bir seçenek olan Bozcaada ve Gökçeada’da yerel lezzetleri keşfedebilir, eşsiz sularında yüzebilir sizi tarihte bir yolculuğa çıkaracak Rum köylerini gezebilirsiniz.


Önerilen yazılar