Cartier’nin Yeni Yüzleri

Başarıya sıra dışı yollarla ulaşan ünlü isimler yeni Pasha de Cartier koleksiyonunun yüzleri oldu.

Bir söylentiye göre 1933 yılında, Marakeş Paşası için tasarlanan Cartier Pasha, lüks markanın en iyi bilinen modellerinden biri. Resmi olarak ilk kez 1985’te piyasaya sürülen model ilk günden bu yana birçok kez yeni görünümlerle sevenleriyle buluştu. Bu sene başında tanıtılan yeni koleksiyon ise, saatin ikonik kare motifli kadranını taşıyan paslanmaz çelik, sarı ve pembe altın kasalı modellerden oluşuyor.

Cartier geçtiğimiz günlerde yeni koleksiyon için çektiği kampanya videosunda, yeni kuşaktan kendi alanlarında çok başarılı isimleri Pasha’nın yeni modelleriyle buluşturdu. Yeni Pasha de Cartier marka yüzleri arasında Rami Malek, Willow Smith, Troye Sivan, Maisie Williams ve Jackson Wang bulunuyor.

Kimi sinema, kimi televizyon kimiyse müzik gibi, her biri farklı sanatsal geçmişe sahip bu genç isimlerin ortak noktası ise özgür ruhlu, yenilikçi isimler olması. Bu da Pasha de Cartier’nin “dünyaya daha geniş bir açıdan bakanlar için” olma özelliğiyle bire bir örtüşüyor. 1980’lerde tasarlandığı dönemden itibaren dışavurumcu görüntüsü, güçlü ve grafik yenilikçi tasarımıyla Pasha, her zaman başarı fikriyle şekillendirildi. Yeni jenerasyon marka yüzleri de başarılarını, tıpkı Pasha de Cartier gibi, farklılıklarına, yaratıcılıklarına ve çokdisiplinli yeteneklerine borçlular.

Rami Malek 2019’da Bohemian Rhapsody filmindeki muhteşem oyunculuğuyla En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını eve götürdü. Oyuncu çok beklenen yeni Bond filminde ise kötü adam rolünde olacak. Maisie Williams, Game of Thrones’da sekiz sezon boyunca benzersiz bir karakter dönüşümüne şahit olduğumuz Arya Stark’ı canlandırdı. Will Smith ve Jada Pinkett Smith’in kızları Willow Smith, ilk hit’ini yayınladığında sadece 10 yaşındaydı. Bu üçlünün yanı sıra yeni marka yüzleri arasında Çinli hip hop yıldızı Jackson Wang, Avustralyalı şarkıcı ve söz yazarı Troye Sivan da bulunuyor.

Yaratıcılığın farklı yollarını izleyerek büyük başarılara erişen bu genç isimler aynı zamanda yeni Pasha modellerinin yeni jenerasyona daha yakın durmasını sağlayabilir.


Önerilen yazılar