Cilt Sorunlarına Mucize Formüller

Güney Kore’nin cilt bakımı uzmanları tarafından geliştirilen bu özel ürünler cildinizdeki problemleri hızla çözecek.

Yetkin dermatologlar tarafından kurulmuş profesyonel marka Leaders’ın cilt bakım ürünleri, farklı kültürlerden alınmış geleneksel yöntemler ile modern ve yenilikçi teknolojilerin birleşiminden doğdu.

Leaders Cosmetics’in dermatologları, bu etkili formülleri hastalarının tedavi sonrası evde uygulayacakları bakımlardan yola çıkarak üretti. İnsanlara gerçek güzelliği güzel ciltler vasıtasıyla sunmak amacı, böylece günümüzün lider markası Leaders’ın da başlangıcı oldu.

Leaders’ın en sık rastlanan cilt sorunlarına etkin ve hızlı çözümler getiren cilt bakım ürünleriyle tanışın!

Insolution Collagen Therapy Skin Clinic Mask

%50 kolajen içeren gerçek kolajen maskesi esneklik kazanması gereken, ince çizgilerin oluşmaya başladığı veya neme ve beslenmeye ihtiyaç duyan ciltler için mükemmel bir çözüm.

Yüksek oranda peptid ve kolajen içeren bu sıkılaştırıcı maske, cildinizdeki ince çizgilerin görünümünü düzeltip ona sıkılık kazandırıyor. Böylece yoğunluğu artan cildiniz genç, sağlıklı ve esnek görünüm kazanıyor.

Güçlü kırışık karşıtı maskeyi uygulamak için ambalajından çıkarıp nazikçe açın, ardından maskeyi temizlediğiniz yüzünüze, göz, burun, ağız çevresine düzgünce yerleştirin. 15-20 dakika beklettikten sonra maskeyi kaldırın ve kalan serumu hafifçe masaj yaparak cildinize yedirin.

Step Solution Gold Collagen Eye Cream Altın Kolajen Göz Kremi

Eğer göz çevrenizin toparlanmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız Kleopatra’nın da güzellik sırrı olan altından faydalanabilirsiniz. Saf altın ile suda çözünen deniz kolajeninin birleşiminin, gözenekleri sıkılaştıran, cildi besleyen ve esnekliğini artıran etkisi, yorgun göz altlarınıza esneklik kazandıracak.

Geleneksel göz kremlerinin aksine cildi yapışkanlık hissi vermeden nemlendiren bu etkili göz kremi, tazelik ve ferahlık hissi sağlayarak cildi canlandırıyor ve ödemi gideriyor. Ayrıca hem ince çizgilerin hem de derin kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı oluyor.

Hydrogel Eye Therapy Patch

Nemledirici ve besleyici bakım yapan, yatıştırıcı ve serinletici etkiye sahip hidrojel göz altı maskesi tüm cilt tipleri için uygun. Göz çevresindeki, lekeli ve eşitsiz cilt tonu, yorgun ve stresli cilt ile göz altındaki halkalar gibi çeşitli sorunları gideren bu maske vücut ısısıyla eriyip cilde nüfuz ediyor. Adenosin, Salyangoz salgısı, C vitamini türevleri, meyve, brokoli ve yeşil çay ekstresi içeren maske, kırışıklıklarla savaşırken cilde besin ve nem desteği sağlayarak aydınlık göz altlarını garantiliyor.

 


Önerilen yazılar