Devlerin Karizmatik Düeti

Biri lüks saatçiliğin diğeri ise müziğin efsanesi iki markanın iş birliğinden karizmatik bir saat modeli doğdu.

Tüm zamanların en efsane müzisyenlerinin sahnesinin değişmez markalarından ikonik Marshall amplifikatör ve kolonlar, Raymond Weil’in en yeni saat modelinin ilham kaynağı oldu. Lüks saat markasının ‘Müzik Simgeleri Serisi’ kapsamında tasarlanan The Marshall Amplification Limited Edition müzik devinin sadece adını değil, tasarımını eşsiz kılan ince detaylarını da taşıyor.

İlhamını müziğin enerjisinden alan bu karizmatik saat 43 mm çapındaki kasa alternatifiyle orantılı, maskülen bir estetiğe sahip. Deri kayışlı, siyah PVD kaplı tokası ve ikonik Marshall logosunun bulunduğu bir arka kasası olan The Marshall Amplification Limited Edition, böylelikle tasarımında hem Marshall ürünlerinin zamansız güzelliğini hem de el yapımı İsviçre saat işçiliği mirasının izlerini yansıtıyor. Bu zamansız tasarımın kadranının yüzeyi Marshall amplifikatörünün dış koruyucu ekranından ilham alarak tasarlandı. Kadranın etrafını saran beyaz halka ise Marshall amplifikatörlerinin bitiş çizgisini yansıtıyor.

Zamanı tüm detaylarıyla takip etmek istiyorsanız The Marshall Amplification Limited Edition, sizin için ideal. Işıklı SuperLuminova ile kaplı gösterge ve düğmeleri, saatin gece görünürlüğünün de üst düzeyde olmasını sağlıyor. Zaman tutma işlevi için geliştirilen kronograf, Marshall amplifikatörünün ses düğmesinden ilham alıyor. Altın renkli göstergeleriyse siyah kadranın önünde sert bir kontrast yaratıyor. İnce detaylarla bezeli saatin kadranında tarihi gösteren gün göstergesi de bulunuyor.

Raymond Weil, müzik iş birlikleri serisinin bu en yeni halkasını tıpkı müziğin efsane isimleri gibi özgün olmak isteyenlere adadı, bu nedenle bu karizmatik saatten yalnızca bin adet üretildi. Zamanın, kalitenin ve elbette müziğin kıymetini bilenler, ilhamını müziğin efsanelerinden alan bu karizmatik ve maskülen saate bayılacak.


Önerilen yazılar