MAKALE

Doğanın Ruhu ve Geleceğin Mimarisi Özak Göktürk’te...

Doğanın Ruhu ve Geleceğin Mimarisi Özak Göktürk’te

Şehirden kopmadan doğanın kalbinde yaşam hayalleriniz gerçek oluyor…

Doğaya yakın olmanın önemini son dönemlerde çok daha iyi kavradık, ancak şehir hayatının konforu ve kolaylıklarından uzak olmak da aynı derecede önemli. Özak Göktürk, bu iki ihtiyaca birden mükemmel bir biçimde cevap vererek şehirden kopmadan doğanın kalbinde “Müstakil”den daha da değerli bir yaşam deneyimi sunuyor.

Rafine tasarımın, estetik bir mimari ile harmanlandığı benzersiz dokuya sahip evlerde, hayat siz nasıl isterseniz öyle şekilleniyor. Hem sakin, huzurlu, yeşil ve doğa ile iç içe olabiliyor hem de sosyal dünyanın tam merkezinde yer alabiliyorsunuz.

Özak Göktürk’ün yüksek tavanları ve zemine kadar inen pencereleri, size evin her noktasında ferah, nefes aldıran, huzur veren bir yaşam alanı sunuyor. Dairelerin, standartların üzerindeki yüksekliğe sahip pencereleri sayesinde, gün ışığı, tüm iç mekânlara huzuru taşıyor.

Özak Göktürk’te her kapı yemyeşil bahçelere açılıyor. Böylece 40 metrekareden başlayıp 280 metrekareye kadar çıkan yemyeşil teras alanlarında bahçe keyfini istediğiniz gibi çıkarabilecek, toprak, kenar saksıları ve otomatik sulama detaylarıyla kendi bahçenizi oluşturmanın keyfini ve mutluluğunu yaşayabileceksiniz.

Özak Göktürk hem doğanın tam kalbinde hem de ulaşım akslarının merkezinde yer alıyor. 32 kilometre uzunluğundaki Gayrettepe-İstanbul Havalimanı metro hattının Göktürk durağına yürüme mesafesinde olan Özak Göktürk projesi, konum itibariyle İstanbul Havalimanı’na 10 dakika, Levent’e 15 dakika, Maslak’a 15 dakika ve İkitelli’ye 20 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Günlük yaşamda üstün konfor sunan Özak Göktürk’teki tüm dairelerin antre ve gece holleri yaşama değer katmak için tasarlandı. Geniş vestiyer alanları, çamaşır makinesinden kurutma makinesine kadar tüm ev ihtiyaçlarının saklanabileceği alanlar, “günlük yaşamda üstün konfor” anlayışıyla ayrıntılı bir şekilde düşünüldü.

Ferah kullanım alanları ve geniş hacimleriyle mutfaklar, ailenizi ve sevdiklerinizi aynı anda, keyifli bir yemek masasında ağırlayabilecek şekilde planlandı. Yatak odaları, estetik ve verimlilik ilkeleriyle tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek bir yaklaşımla planlandı. Ebeveyn banyoları ise yetişkinlerin konforu için tasarlandı.

Özak Göktürk’te sizi sosyal bir yaşam için de sayısız ayrıcalık bekliyor. Güneşin tadını doya doya çıkarabileceğiniz keyifli güneşlenme teraslarında, geniş çim alanlarda ve barbekü alanında sevdiklerinizle birlikte keyifle vakit geçirebileceksiniz.

Co-working alanı ise evden uzaklaşmadan ama evinizin sıcaklığını hissederek toplantılar düzenlenlemenizi ve huzurlu bir çalışma ortamı ayrıcalığına sahip olmanızı sağlıyor.

Özak Göktürk, çocuklarınızı güvenle, mutlulukla büyütebilmeniz için de size en ideal yaşam alanlarını sunuyor. Çocuklarınızın eğitimi için şehrin en iyi okulları Özak Göktürk’ün yanı başında yer alıyor. Binicilikten müziğe, golften baleye, tiyatrodan yüzmeye kadar, çocukların fiziksel ve psikolojik gelişimini destekleyen sayısız aktivite elinizin altında. Çocuklar oyun odasında güvenle oynarken siz, lounge alanında kahvenizi yudumlayarak, oyun alanının cam duvarlarından çocuklarınızı izleyebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Televizyon odasında konsol oyunları oynayabilir ya da dostlarınızla film izleyebilirsiniz.

Çocukların doğayla iç içe büyümesi için çok önemli bir olanak sağlayan proje, yüksek ve pozitif enerjide sosyal bir yaşam alanı sunuyor. Özak Göktürk Projesi’nde gurme kafelerden organik pazara, tiyatrodan sinemaya her şey yürüme mesafenizde bulunuyor.

Hayata geçirdiği projelerde sadece yaşam alanları değil yeni yaşam biçimleri de geliştiren ve üstün kalite anlayışı ile gayrimenkul sektörüne öncülük eden Özak GYO, hayallerin gerçeğe dönüşeceği “Özak Göktürk” projesiyle ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Özak GYO’nun yaşama değer katma felsefesiyle tasarlanan Özak Göktürk, ormanlarla çevrili 22 dönümlük bir arazide, en fazla beş kat yüksekliğindeki nefes aldıran binaları, 4’te 3’ü peyzaja ayrılmış nitelikli yaşam alanları ve farklı büyüklüklerdeki toplam 157 seçkin konutuyla size, huzurlu, keyifli, sağlıklı ve steril bir yaşam sunarken, günlük hayatta ihtiyaç duyduğunuz her şeye kolayca ulaşabilmenize imkan tanıyor.


Önerilen yazılar