MAKALE

Dünyanın En Çok Tercih Edilen SUV’u Toyota RAV4!...

Dünyanın En Çok Tercih Edilen SUV’u Toyota RAV4!

SUV segmenti Türkiye ve dünya otomotiv pazarında hız kesmeden büyümeye devam ederken segmentin yaratıcısı Toyota RAV4, 2017 yılını zirvede tamamladı.

Bugün dünyanın ilk hibrit SUV modeliyle de pazarda yer alan RAV4 Hybrid, dışarıdan şarj gerektirmeden kendi kendini şarj etmesi, yüksek peformans ve düşük yakıt tüketimi ile SUV segmentinde yeni bir sayfa açtı. RAV4 Hybrid, daha fazla gücü, daha sessiz bir sürüş deneyimini, yüksek konforu ve mükemmel bir sürüş keyfini de bir arada topluyor. Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu dünyada 150’den fazla ülkede satışa sunulan RAV4’ün hibrit versiyonu sessizliğinin yanında sürüş konforu ve yol tutuşuyla öne çıkıyor.

İkisi elektrikli diğeri de 2.5 litrelik benzinli 3 motorun ürettiği 200 beygirlik güç ile Toyota’nın Türkiye’de satışa sunduğu hibrit modeller içinde en güçlü motora sahip olan 4×4 RAV4, 100 km’de ortalama sadece 5,1 litrelik bir yakıt tüketimi gerçekleştiriyor.

Güven veren araç geleneğini sürdüren RAV4 Hybrid, yüksek güvenlik özellikleri sunuyor. Güvenlik donanımı sadece tehlike oluştuğunda tepki vermekle yetinmiyor, olası tehlikeli durumları size önceden haber veriyor. 7 hava yastığı, ABS ve Araç Denge Kontrol Sistemi standart donanım olarak yer alıyor.

Benzeri olmayan bir SUV olan Toyota RAV4 Hybrid ile tanışma sırası sizde!

Yılın son ayına özel fırsatlar ile RAV4 Hybrid Toyota Plazalarda.

 

 


Önerilen yazılar