MAKALE

Dünyanın En İyi ‘Su Otelleri’

Dünyanın En İyi ‘Su Otelleri’

Muhteşem havuzları ve SPA’larıyla ayrıcalıklı deneyimler sunan bu otellerde biraz serinlemeye ne dersiniz?

Yaz mevsiminin sıcak günlerinde biraz hayal kurmak hepimize iyi gelecek… İşte fotoğraflarına baktığınızda bile serinlemeye başlayabileceğiniz en iyi su otelleri!

The Rembrandt, Londra, İngiltere

Kensington’da bulunan 4 yıldızlı The Rembrandt, Londra gezginlerine gerçek anlamda zengin bir deneyim sunuyor. Konuklar, fitness SPA’sı, saunası ve buhar odası bulunan bu otelin lüks imkanlarıyla ayrıcalıklı bir tatil yaşıyor. Tüm bunlara ek olarak, yüzme havuzunun suyu 32°C’ye kadar ısıtılıyor ki bu, Londra caddelerini keşfettiğiniz yorucu bir günün ardından rahatlamak için ideal.

Wild Coast Tented Lodge, Sri Lanka

Kendinizi maceracı bir kaşif olarak tanımlıyorsanız gidebileceğiniz en iyi yerlerden biri Sri Lanka. Dünyaca ünlü Yala Ulusal Parkı’nın hemen yanında bulunan ve muhteşem bir mimariye sahip Wild Coast Tented Lodge’un havuzlarında gündüz kulaç atarken fillerin seslerini de duyabilir ve doğanın ortasındaki sonsuzluk havuzunda yüzmeyi muhteşem bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Le Roch Hotel & Spa, Paris, Fransa

Paris’in kalbinde yer alan lüks otel Le Roch Hotel & Spa, dertlerinizden uzaklaşmak için harika bir kaçamak yapabileceğiniz bir yer. Günlük hayatın kaosundan kurtulmanıza yardım etmek için tasarlanan otel, Paris sokaklarında yorulduktan sonra, sunduğu eksiksiz SPA hizmetiyle rahatlamanızı sağlayacak.

Mandarin Oriental, Barselona, İspanya

Mandarin Oriental’ın çatısındaki teras havuzundan görülen güzel manzarayı anlatmaya kelimeler yetmez. Bu otelde konaklayıp bir yandan teras havuzunun keyfini çıkarırken bir yandan da Barselona’yı seyrederek yaşayacağınız deneyim gerçekten paha biçilmez olacak.

One&Only Reethi Rah, Maldivler

İster plaj insanı ister havuz insanı olun, One&Only Reethi Rah’ın kumsalındaki havuzlar sizi ortada buluşturacak. Okyanusun içine doğru uzanarak denizin mavisiyle birleşen bu sonsuzluk havuzunun yanı sıra otelde sahil kulübeleri ve eksiksiz hizmet sunan bir de SPA bulunuyor.


Önerilen yazılar