En Fantastik Canavar

Farklı otomobilleriyle tanınan Dart’ın merakla beklenen yeni projesi sonunda açığa çıktı: Otomobil standartlarına yeni bir boyut getiren Black Alligator ile tanışın.

Abartılı otomobil tasarımlarını sevenler için ürettiği ilginç modellerle dikkat çeken Litvanya merkezli üretici Dartz’ın, Mercedes-AMG GLS63’ü baz alarak ürettiği yeni aracı, sonunda ortaya çıktı. Black Alligator; sıra dışı ön ızgara tasarımı, hava kanalları, ışıklandırmaları ve farklı görüntüsüyle gerçekten de fantastik bir otomobil.

Sadece görüntüsüne bakılarak da anlaşılacağı üzere yeni Dartz Black Alligator son derece güçlü. 5.5 litrelik V8-V12 motor, güçlendirilmiş dört farklı versiyonla birlikte geliyor. Ayrıca 1500 Nm tork değerine sahip olan motorda; 760, 850, 1.100 ve maksimum 1600 beygirlik güç seçenekleri sunuluyor.

Her türlü olağan dışılığı bünyesinde bulunduran yeni Dartz Black Alligator, tabii ki iç tasarımda da abartıdan kaçınmamış. Kullanıcıların kişiselleştirme taleplerine son derece açık olan Dartz, iç kısımda bulunan koltukların ve diğer detayların piton, timsah, deve kuşu, köpek balığı ve koyun derisi gibi seçeneklerle kişiselleştirilmesine olanak tanıyor. Ayrıca Black Alligator sahip olduğu “Anti-Paparazzi” sistemi sayesinde kameraların yaydığı sinyalleri algılayarak, fotoğraf makinesi ve kameraların flaş ışıklarıyla görüntü almasını engelleyebiliyor. Görünen o ki ünlülerin de tercihi olacak Dartz Black Alligator, piyasaya çıkar çıkmaz tüm gözleri üzerine çevirecek.


Önerilen yazılar