MAKALE

Festival Tarzınızı Coachella’dan İlham Alarak Yara...

Festival Tarzınızı Coachella’dan İlham Alarak Yaratın

Sezonu açan ilk festival olma özelliğini taşıyan Coachella, bir nevi festival modasının da öncülüğünü yapıyor. Bize de bir yaz boyu gideceğimiz festivallere hazırlanırken Coachella’dan stil ipuçları koparmak kalıyor!

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Coachella, yine moda dünyasının ilgi odağındaydı. Bir müzik festivalinden daha fazlası olarak anılmayı hak eden bu bohem festival, ilginç stillerin birbiriyle yarıştığı bir moda şenliği olarak da görülüyor. Bu nedenle de her sene müzikseverler kadar moda fotoğrafçıları ve moda bloggerlarının da akınına uğruyor.

Bu sene Coachella’nın üniforması haline gelen şort, t-shirt ve uzun hırka üçlüsünün yerini ise çok daha çeşitli stillerin aldığını söylemek mümkün. Dantelli kıyafetler ise her zaman olduğu gibi bu senenin de vazgeçilmezi. Transparan elbiseler de oldukça revaçta. Kovboy botları ve şapkaları dikkatimizi çeken detaylardan. Sezonun favori rengi ise pembe.

Coachella, bu sene makyaj konusunda da oldukça göz alıcı stillere ilham kaynağı olacak gibi duruyor. Simlerle yapılan parıltılı makyajlar ve taşlardan oluşan parlak yüz aksesuarları ile festival alanındaki herkes adeta parıl parıl parlıyor. Saçlar ise genellikle dağınık ya da salaş yarım topuzla toplanmış olarak karşımıza çıkıyor.

Sokak modasını festivallere taşıyan Coachella’dan ilham almak için gelin hep birlikte festival alanından ekranlarımıza düşen stil dolu karelere göz atalım. Bakalım bu yaz festivallerde sizin tercihiniz hangi detaylardan oluşacak!

coachella_03


Önerilen yazılar