Geçmiş Gelecekle Buluşursa

Vanderhall yeni modeli Venice ile zaman yolculuğu yapmak isteyen kullanıcılara eğlenceli bir seçenek sunuyor.

Özellikle 50’li yıllarda çok sayıda Avrupa ülkesinde görülen üç tekerlekli araçlar dönemi, bu tasarımla bir kez daha başlar mı bilemeyiz ancak Vanderhall’in Venice adlı bu otomobili sayesinde, o yılların nostaljisini tekrar yaşayacakmışız gibi görünüyor. Üstelik gerçekten de geçmiş ile geleceğin birlikteliğini çok başarılı bir şekilde yansıtan Vanderhall Venice, sadece tasarımıyla değil, donanımıyla da kullanıcılarını memnun edecek çok sayıda özellik sunuyor.

Alüminyum saşi ve karbon fiber gövde üzerinde geliştirilen Vanderhall Venice’in en dikkat çekici özelliklerinden biri, sadece 623 kg’lik toplam ağırlığı. 200 beygir güç üreten araç, 1.4 litre dört silindirli turbo makineye sahip ve 0’dan 100’e beş saniyenin altında erişebiliyor. Venice’in maksimum hızı ise 210 km/h.

Ayrıca Bluetooth bağlantısına sahip 600 watt gücünde bir ses sistemi bulunan modelde, 18 inçlik jantlarla birlikte 75 litrelik bir bagaj hacmi var. Ahşap kaplı direksiyon simidi ve konsolun merkezindeki analog saati ise Venice’in retro tasarımıyla uyumlu detaylar arasında. Metalik siyah, gri ve inci beyazı olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip Vanderhall Venice, 29.950 dolarlık yurtdışı başlangıç fiyatıyla satışa sunuluyor. Böyle bir zaman makinesine sahip olacağınız düşünülürse, bu fiyat çok da yüksek sayılmaz, öyle değil mi?


Önerilen yazılar