MAKALE

Güç, Tutku, Cazibe: Dolce & Gabbana 2023 Crui...

Güç, Tutku, Cazibe: Dolce & Gabbana 2023 Cruise

Gücün, tutkunun, cazibenin ve aynı zamanda sıra dışı zarafetin simgesi olan kırmızı, stilistler tarafından bu yeni koleksiyonun bir bölümünü oluşturmak üzere seçildi.

Dolce & Gabbana’nın tüm ikonik parçaları, Sicilya siyahı ve yoğun, enerjik nüanslar oluşturan volkan kırmızısı ile renklendirildi. Cazibe, ağırlıklı olarak; korseden ilham alan işleme ve aplikelerle yeniden yorumlanan büstiyerler, ateller ve sütyenlerle, boyun çizgisi belirgin kılıf elbiselerle anlatıldı. Kırmızı renk, vücudu saran malzeme ve şekillerle Dolce & Gabbana dünyasının tipik duygusal romantizmini en çarpıcı şekilde ortaya koyuyor. Sunulan farklı silüetler bizi, farklı okazyonlar için mükemmel giysilerle buluşturuyor.

Dolce & Gabbana 2023 Cruise

Dolce & Gabbana “Logo” teması için, markanın temel unsurlarından birini yeniden işliyor: Yeni çapraz DG logo, koleksiyonda naylondan pamuğa kadar her malzeme ve giyside sunuluyor. DG logosu ayrıca jakar versiyonuyla trikolarda ve tamamen siyah sweatshirt’lerde karşımıza çıkıyor. Hem DG hem de Dolce&Gabbana logolarının giysiyi tamamen kapladığı alternatifler koleksiyonda yer alıyor. Stefano Dolce ve Domenico Gabbana, logonun ve siyah rengin kimliğini, taşıdığı özgün ve sembolik değeri yeni erkek koleksiyonunda öne çıkarıyor.


Önerilen yazılar