Haftanın Etkinlikleri

Konserlerden tiyatrolara, sergilerden vizyondaki filmlere, haftanın kaçırılmaması gereken etkinlikleriyle hayatın ritmini tutun!   

KONSER

İskender Paydaş

15 Ağustos – Kai Beach, Bodrum

İlgi çekici ambiyansı ve eğlence anlayışı ile Kai Beach, bayramda Bodrum’da olanlara muhteşem müzik performansları sunuyor. Türk pop müziğinin efsane şarkılarına imza atan İskender Paydaş da, Kai Beach’in sahnesinde dinleyenlere eşsiz bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Erol Evgin 50. Yıl

16 Ağustos – Kuşadası AVM Açıkhava / 17 Ağustos – Çeşme Amfitiyatro 

Anılarımıza fon müziği olmuş şarkılarıyla Erol Evgin sanat dünyasında geçirdiği yarım asırı kutluyor. Sanatçı Kuşadası ve Çeşme’de vereceği özel konserlerinde geçmişten günümüze altın şarkılarının arasına müzik yaşamından anılar, anekdotlar, şiirler ve şakalar katarak izleyenlerini duygudan duyguya taşıyacak.

Ceylan Ertem

17 Ağustos – Bodrum Antik Tiyatro

1999’dan beri müzikle profesyonel olarak uğraşan ve müzikoloji eğitimi alan Ceylan Ertem sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Ertem, yazın popüler beldesi Bodrum’un antik tiyatrosunun mistik atmosferinde sevenleriyle buluşacak.

Selda Bağcan

16 Ağustos – ODTÜ Vişnelik

1970’lerden itibaren hem Türkiye hem de dünyada tanınan Selda Bağcan, Türk halk müziği ve Anadolu rock tarzındaki şarkılarını ODTÜ’nün Vişnelik Çim Amfi’sinde, güzel bir yaz akşamında seslendirecek.

Ayhan Sicimoğlu

17 Ağustos – Moda Kayıkhane

Moda’nın denize sıfır mekanı Kayıkhane, Latin müziği eğlenceli şekilde icra eden isim Ayhan Sicimoğlu’nu ağırlıyor. Konserlerinde hareketli müzikleriyle olduğu kadar, kendi üslubuyla anlattığı eğlenceli hikayeleriyle de tüm seyircilerin mutlu ayrılmasını garantiliyor. 

Ata Demirer Gazinosu

18 Ağustos – Harbiye Açıkhava Tiyatorsu

Ata Demirer Gazinosu sahneleri şenlendirmeye devam ediyor. Hem komedyenlik hem de şarkıcılık yeteneklerine sahip Ata Demirer, tek kişilik gazinosuyla kalabalıkları coşturuyor. Stand-up gösterisi ile Türk Sanat Müziği’nden popa kadar uzanan geniş repertuvarını birleştiren Demirer’e Taşkın Sabah yönetimindeki orkestra ile dansçılar da eşlik ediyor. 

Yalın

19 Ağustos – Harbiye Açıkhava Tiyatorsu

Yalın, 2004 yılında müzikseverlerle ilk kez buluştuğu Zalim’den, 2007 yılına damga vuran Cumhuriyet’e kadar unutulmaz şarkılardan oluşan repertuvarıyla, Harbiye Açıkhava’ya gelen dinleyicilerine hem romantik hem eğlenceli saatler yaşatacak. 

SERGİLER

X-plore vol. III, 

31 Ağustos’a kadar – Art X-İst

Art X-ist’in bu yıl üçüncüsüsü düzenlediği karma sergi X-Plore birçok farklı sanatçının eserleriyle bilinçaltını keşfetmeye davete diyor. Farklı disiplin ve malzemelerle üretim yapan sanatçıları birarada görebileceğiniz sergiyi 31 Ağustos’a kadar ziyaret edebilirsiniz. 

SİNEMA

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor

2010’da çekilen Küçük Beyaz Yalanlar filminin devamı, Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor bu hafta vizyona giriyor. Yıllar sonra yeniden bir araya gelen insanların hikayesini konu eden hikayede Max, hayatına deniz kenarında bir yerde devam etmek için sevdiklerini ardında bırakarak yeni hayatına adım atıyor ve bu geçmişte birçok anıyı paylaştığı arkadaşları ile arasına mesafe girmesine neden oluyor. Ancak yıllardır görüşmediği arkadaşları Max’ın doğum günü için toplanıp evine ziyerete geldikten sonra ekip kendilerini beklenmedik durumları içerisinde buluyor.


Önerilen yazılar