MAKALE

Tarihin Huzurunda Derin Bir Nefes

Tarihin Huzurunda Derin Bir Nefes

Hep hayalini kurduğunuz o yaşam, tarihi surların yanı başında, yatay mimarisi, Aşçıoğlu kalitesi ve vizyonu ile Zeytinburnu’nda hayat buluyor.

Dört imparatorluğa başkentlik yapmış, fethiyle çağı değiştirmiş kadim İstanbul’un o köklü geçmişinin hissedildiği bir yerde yaşamayı siz de istemez miydiniz? Selenium Park, bu tarihi mirasa komşu, Fatih’in İstanbul’a girdiği kara surlarının yanı başında çok özel bir noktada; eski İstanbul’un batıya açılan kapısı, zeytin ağaçlarının yediveren bağlarla çevrelendiği Zeytinburnu’nda bulunuyor. Başınızı çevirdiğiniz her yerde binlerce yıllık bir medeniyetin izlerinin saklı olduğu, köklü geçmişin heyecan verici bir gelecekle buluştuğu Selenium Park’ı keşfetmeye hazır mısınız?

Selenium Park çocuklarınızın ilk adımlarını çimlerde atması için tasarlandı. İster bahçenizde gönlünüzce uzanın, ister işten sonra tüm stresinizi atacak kısa bir yürüyüşe çıkın… Selenium Park’ta ayaklarınızı çimlere basabildiğiniz, kırlarda rahatça koşabildiğiniz, doyasıya oyun oynadığınız çocukluk günlerinize dönebilirsiniz. Selenium Park’ın yeşil alanları sizi doğayla bütünleştirmek için bekliyor.

Eskiler ne güzel söylemiş; “ev alma komşu al” diye… Türk kültürünün en güzel ve en dostane geleneklerinden biri olan komşuluk ilişkilerini, Selenium Park’ı farklı kılan yatay mimarisi sayesinde doya doya yaşayabilirsiniz. Az katlı yapısı ve daire sayısı ile Selenium Park sakinleri birbirini tanıyor ve samimi komşuluk ilişkileri kurabiliyor.

Selenium Park’ta yaşam alanı seçenekleri geniş metrekareli 2+1’den başlıyor ve 5,5+1 bahçe dubleksine kadar uzanıyor. Akıllı iç tasarımıyla maksimum işlevsellik sağlayan Selenium Park daireleri, ailelere malzeme kalitesinden zengin detaylara kadar her şeyiyle benzersiz bir yaşam alanı sunuyor.

Modern hayatın getirdiği “kalabalıktan uzakta sakin bir hayat sürmek istiyorum ama şehirden uzak olmak istemiyorum,” ikilemini aşabilmek birçoğumuza olanaksız gibi gelse de Selenium Park sakinlerine bu ayrıcalığı vadediyor.

Selenium Park’ın eşsiz konumunu, Aşçıoğlu Selenium Yaşam kalitesini ve bu özel yaşam alanının oluşturacağı maddi ve manevi değeri bilenler, ne kadar büyük fırsatla karşı karşıya olduklarının da farkındalar. İlk günden itibaren değer kazanacak ve her daim kazandıracak Selenium Park, vizyoner yatırımcılarını da bekliyor.


Önerilen yazılar