MAKALE

Hayatı Kolaylaştıran Dijital Dokunuşlar

Hayatı Kolaylaştıran Dijital Dokunuşlar

Sizi tanıyarak ilgi alanlarınıza göre özelleştirilmiş ayrıcalıklı teklif ve hizmetler sunan QNB First Dijital hayatınızı hem kolaylaştırıyor hem de ona renk katıyor.

Bütün dünyayı etkisi altına alan pandemi, bize dijitalleşmenin önemini bir kez daha hatırlattı. Artık birçoğumuz alışverişten eğitime, işten eğlenceye kadar, günlük hayata dair her türlü işimizi çevrim içi olarak gerçekleştirmeye başladık. Tabii bankacılık hizmetleri de buna dahil.

Bazı dijital uygulamalar ise birçok hizmeti bir arada sunarak hem evimizden çıkmadan işlerimizi kolayca halletmemizi sağlıyor hem de ilgi alanlarımızı tanıyıp bizim için kişiselleştirilmiş öneriler sağlayarak hayatımıza renk katıyor.

Bu tip dijital hizmetlerin en iyi örneklerinden biri de QNB First Dijital. QNB Finansbank’ın birikim müşterilerine* özel olarak tasarladığı Cep Şubesi platformu olan QNB First Dijital ile benzersiz bir dijital deneyim yaşamak ve QNB First’ün ayrıcalıklarla dolu dünyasına adım atmak için App Store veya Google Play üzerinden QNB Finansbank Cep Şubesi’ni indirebilirsiniz.

 

QNB First Dünyası’nın size sunduğu ayrıcalıklar arasında hediye kitap siparişi verebileceğiniz QNB First Kütüphane, Netflix indirimi, İstanbul ve Antalya Lara Dry Center’da geçerli eve teslim kuru temizleme hizmeti, Yolcu360’dan indirimli araç kiralama gibi hayatı kolaylaştıran ve renklendiren dokunuşlar yer alıyor.

İlgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş tekliflere erişebilmenin yanı sıra, elbette QNB First Dijital üzerinden bankacılık işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bankanın özel müşterilerinden biri olduğunuzda bu işlemlerin bazılarından Mil veya QNB First Puanı kazanabilirsiniz. Yani bir yandan banka işlemlerinizi hızla gerçekleştirirken bir yandan da Mil biriktirebiliyor, ardından bunları THY’den ödül bilet alımında ve Shop&Miles kataloğunda kullanabilirsiniz. Biriktirdiğiniz QNB First Puanları ise QNB First Kataloğu’nda veya ParaPuan’a dönüştürerek ister alışverişlerinizde, ister uçak bileti alımlarında kullanabilirsiniz.

Siz de hayatınızı kolaylaştıracak dijital dokunuşların ayrıcalığını yaşamak isterseniz başvuru formunu doldurun, QNB First müşterisi olun ve ayrıcalıklı hizmetlerin tadını çıkarın!

* QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 150.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 450.000 TL ve üzerinde olması ve Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir.


Önerilen yazılar