İstanbul Yeni Yıla Hazır!

Yeni yıla nasıl girilirse, o yılın öyle geçeceğine inanıyorsanız, bu birbirinden şık, eğlenceli ve lezzet garantili mekanlarda 2017’yi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

2017’yi karşılamaya hazırlandığımız bugünlerde, aralık ayının tatlı telaşını yaşıyoruz birçoğumuz. Siz de belki yılbaşı gecesi için programınızı çoktan yaptınız, belki de henüz ne yapmak ya da nereye gitmek istediğinizden emin olamıyorsunuz. İşte şehirde yeni yıla nasıl gireceğine hala karar veremeyenler ve ‘son dakikacılar’ için birkaç program önerisi…

Morini

Morini’de Michelin yıldızlı şef Michael White’ın hazırladığı leziz başlangıçlardan, ev yapımı makarnalardan ve İtalyan mutfağının iddialı lezzetlerinden oluşan bir yılbaşı menüsünün ardından, özel yılbaşı partisine katılabilirsiniz. Yeni yıl şampanyası ve limitsiz içkiden oluşan, sabaha kadar sürecek yeni yıl parti programı menüsüne ‘hangover food’un da dahil olduğunu söyleyelim.

360 İstanbul

Konsept partileri ile ünlü 360 İstanbul, yılbaşı gecesinde misafirlerini Venedik Maskeli Balosu’na davet ediyor. Maskeli Balo da klasik Venedik masklarıyla eğlenecek konuklar, Rönesans Venedik inin büyüleyici ortamını, 360 İstanbul manzarası eşliğinde yaşayacak. Misafirlerine çeşitli sürprizler hazırlayan 360 İstanbul, ayrıca konuklarına özel locaların yanı sıra club ve yemek+club seçenekleri de sunuyor.

Richmond Nua

Yeni yıla doğanın içinde girmek isteyenler için Richmond Nua eşsiz bir seçenek. Temiz havası, dingin atmosferi ve Sapanca Gölü’nün ormanla kesiştiği konumuyla Richmond Nua’da yılbaşını leziz bir gala yemeği ve canlı orkestra eşliğinde kutlayabilir; 2017 sabahına ise yeni yıl brunch’ı ve gecenin yorgunluğunu atabileceğiniz SPA keyfi ile merhaba diyebilirsiniz.

Babylon İstanbul Oldies But Goldies

Babylon İstanbul; The Cure, Madonna, Duran Duran, ABBA, Donna Summer, James Brown, The Smiths ve Michael Jackson gibi efsane isimlerin yıllara meydan okuyan şarkılarıyla, yeni yıla merhaba diyor. Pikaplarının başında Murat Abbas ve Murat Beşer, her dinlendiğinde ilk günkü tadı yaşatan şarkılarıyla, geceye katılanları yeni yıla girerken geçmişe götürüyor.

Raffles İstanbul

Yeni yıl heyecanını çok sayıda sürprizle yaşatacak yerlerden birisi de Raffles İstanbul. Rocca Restaurant’ta yılbaşı yemeğinizi yiyebilir; geceye İstanbul Orkestrası’nın arya, napoliten, caz ve müzikal eselerinden valslere performe edecekleri canlı müzikleri ile başlayıp, DJ performansı eşliğinde Long Bar After Parti ile devam edebilirsiniz.

10 Karaköy A Morgans Original

Dekorasyonu ve ihtişamıyla göz dolduran 10 Karaköy, yeni yılı Flapper Swing’in nostaljik yolculuğu ve yepyeni lezzetleri ile karşılıyor. 1920 ve 30’ların caz ve swing repertuarı eşliğinde yeni yıla girmek, sizce de çok farklı ve unutulamayacak bir deneyim olmaz mı?


Önerilen yazılar