MAKALE

İstanbul’u Bir de Izaka’nın Terasından İzleyin...

İstanbul’u Bir de Izaka’nın Terasından İzleyin

CVK Park Bosphorus Hotel’in içinde bulunan Izaka, dünyanın farklı ülkelerinden lezzetleri ve Boğaz manzarasıyla unutulmayacak bir deneyim sunuyor.

İstanbul’un manzarası ve yemeği iyi, nadir mekanlarından biri olan Izaka, Taksim Gümüşsuyu’nda bulunan CVK Park Bosphorus Hotel’in teras katında yer alıyor. Osmanlıca’da ‘tattırma, tattırılma ve lezzet hissettirme’ anlamlarına gelen Izaka, İstanbul’u Haliç’ten Topkapı Sarayı’na; Kız Kulesi’nden Anadolu Yakası’na kadar gören eşsiz bir manzaraya sahip.

izaka_04

The Midd, Mezze Mave, Hitode Sushibar ve Izaka Bar-Lounge olmak üzere dört farklı mekanı tek çatı altında toplayan Izaka, aynı zamanda iyi müzik vaadinde de bulunuyor. Izaka’nın yemek menüsünde; dünya mutfağı, sushi, Türk mutfağından lezzetler ve Osmanlı mutfağından ilham alan mezeler gibi seçenekler misafirlere sunuluyor. Boğaz’dan geçen bir gemiyi izlerken kulağınıza çalınan Ege müzikleri ise, sizi şehrin kaosundan kurtarıp, Ege’de bir kasabaya götürüyor. Ağustos ayı boyunca Buzuki Orhan’ın eşliğinde Ege Geceleri’nin düzenleneceği restoran iyi yemeği, iyi manzara ve iyi müzikle buluşturmak isteyenler için birebir.


Önerilen yazılar