Kate Moss ile Uygun Adım

İkonik süpermodelin kendine özgü bohem zarafeti Jimmy Choo’nun Pre-Fall koleksiyonunda.

Tasarladığı büyüleyici ayakkabıları ve aksesuarlarıyla ünlü İngiliz modaevi Jimmy Choo, yeni koleksiyonunda ikonik süpermodel Kate Moss’un zarif ve bohem stilinden ilham aldı. Yaklaşık 30 yıl kadar önce moda sahnesine çıktığı günden bu yana dünyadaki kadınların giyim tarzını değiştiren Moss, aynı zamanda #INMYCHOOS kampanyasının yüzü de oldu ve verdiği ışıltılı pozlarla hala kariyerinin zirvesinde olduğunu bir kez daha kanıtladı.

  

Kendi tarzını ‘eklektik’ olarak tanımlayan süpermodel Moss, vintage ile moderni, şıklıkla doğallığı, seksapelle masumiyeti stilinde kusursuzca birleştiren bir isim. Kate Moss’un “modern, seksi ve şık” olarak tanımladığı Jimmy Choo’nun yeni koleksiyonu da tıpkı süpermodelin yaptığı gibi farklı tarzları bir araya özgürce bir araya getirerek bohem zarafeti günün her anına uyacak modellerle sunuyor.

Koleksiyonda öne çıkan modeller arasında blok topuklarından kristal püsküller sarkan süet terlikler, yine blok topuklu ve zımbalarla süslü açık burunlu ayakkabılar ve 70’lerin kovboy botlarını günümüzün çizgileriyle sunan çizmeler yer alıyor. Günlük kullanıma uygun lüks spor ayakkabılar ve bilekten bağlı sandaletler de koleksiyonun diğer stilleri arasında. Elbette Kate Moss’un favorisi olan ve mümkün olsa her gün giyeceğini söylediği zamansız, seksi ve zarif stiletto modelleri de Jimmy Choo’nun yeni koleksiyonunda kendilerine yer bulmuş. Tüm bu ayakkabı modellerini, aynı renkteki derilerle tasarlanmış şık çantalar kusursuzca tamamlıyor.


Önerilen yazılar