MAKALE

Kendi Filminizin Prömiyerinde Yıldız Olun

Kendi Filminizin Prömiyerinde Yıldız Olun

Kırmızı halının görkemini gelinliğin zarafetiyle buluşturan muhteşem tasarımlar ‘Première’ koleksiyonunda.

Gelinlik seçimi belki de hayatta verilen en zor moda kararlarından biri. O çok özel gecede hem tüm bakışları üzerine çekmek hem de vücut tipine uygun bir tasarımla rahat etmek istyen gelin adayları Pronovias’ın Première adlı koleksiyonuna mutlaka göz atmalı.

Pronovias, 2021 koleksiyonunda ihtişamlı, ışıltılı ve büyük film prömiyerlerden ilhamını alarak, günün modasını yakalayan modern tasarımlar ortaya çıkarmış. Yeni Première koleksiyonları her gelinin kişiliğini mükemmel bir şekilde yansıtabilecek bol model çeşitliliğine sahip olmasının yanı sıra, gelinlerin kendi stili ve vücut şekli doğrultusunda hayatının en özel gününün tadını çıkarmasını da sağlıyor.

Pronovias Grup Artistik Direktörü Alessandra Rinaudo’nun, kırmızı halıdaki ihtişamıyla tüm dünyaya ilham olan ve modaya yön veren film prömiyerlerinin cazibesinden esinlenerek farklı tasarımlar oluşturduğu Pronovias ve Pronovias Privee koleksiyonları, böylece her kadına kendi filminin prömiyerinde yıldız olma şansını sunuyor.

Yeni Pronovias Premiere koleksiyonu, her biri çok farklı bir stile sahip sekiz farklı temadan oluşuyor. Bunlardan ilki gösterinin yıldızlarının krepe ve pilili şifon kumaşlar olduğu çağdaş, minimalist tasarımlar. Melek kanatlı kollar, katmanlı danteller, fiyonk ve pililer gibi tasarım detaylarıyla vurgulanan Bohemian teması ile dantelli fırfırlar, korseler, rüya gibi nakışlar ve yumuşak tüllerden oluşan romantik tasarımlar görkemleriyle büyülerken, daha cesur gelinler için ekstra hacimli bol fırfırlı modeller de yer alıyor. Göz alıcı danteller, balo elbisesi formundaki gelinlikler de koleksiyonun diğer şık temaları.

Pronovias Privée Première koleksiyonu ise Hollywood’un efsanevi kadın karakterlerine atıfta bulunuyor. Koleksiyon, ‘prenses’ temalı Romantik, Modern, Görkemli ve Büyüleyici olmak üzere dört farklı seriden oluşuyor.

Romantik prenses serisinde çarpıcı çiçek dantel katmanları, yarı şeffaf korsajlar ve yumuşak tül etekler bulunurken Modern prenses vücudu saran denizkızı tarzı elbiselere farklı bir dokunuş katan üst etekli modeller içeriyor. Zarafeti kaybetmeden hacmi destekleyen yenilikçi korse tasarımı ile büyüleyici, hacimli elbiseler Görkemli prenses serisinde, üç boyutlu çiçek detaylı a-line elbiseler ise Büyüleyici prenses serisinde yer alıyor.


Önerilen yazılar