Kendi Nirvananızı Keşfedin

Şimdi ortaya çıkma ve etrafınızdaki dünyayı yeniden keşfetme zamanı!

adidas ile Beyoncé’nin IVY PARK markasının çarpıcı iş birlikleri sürüyor. Bu iş birliğinden doğan yeni koleksiyon IVYTOPIA kişinin kendi nirvanasını keşfetme yolculuğundan ilham alınarak hazırlandı. Tıpkı önceki adidas x IVY PARK ürünlerinde olduğu gibi, bu son koleksiyon da kapsayıcı ve cinsiyetsiz beden seçenekleri ile stiller, ayakkabı, performans ürünleri ve aksesuarlardan oluşan dikkat çekici görünümler sunuyor.

Koleksiyonun özünde izolasyon döneminden çıktıktan sonra paylaştığımız kolektif bağlantıyı araştırma amacı bulunuyor; sonsuz potansiyelimizi keşfederek, birbirimizle bu yolculuğun olanaklarını hayal etmemizi sağlıyor.

IVYTOPIA’nın kampanyasında efsanevi süper modeller Irina Shayk, Joan Smalls ile birlikte Harvey Newton-Haydon, Adut Akech ve Alva Claire yer alıyor. Kampanyanın teması da çılgın ve psychedelic olduğu kadar katartik ve güçlendirici bir dönüştürücü deneyimden çıkmamız. Kapmanyanın oyuncuları, izolasyondan çıkıp hiper-gerçek doğaya girerken, artık aynı hissetmeyen bir dış dünyaya adım atarak kolektif şifa için yeni bir başlangıç ve kendi olasılıklarımıza yönelik bir keşifte bulunuyorlar.

Koleksiyona baktığımızda ise, doğal ve doğaüstü ilhamlarla her vücut tipi düşünülerek tasarlanmış parçalar görüyoruz. Bu tasarımların renkleri arasında kuvars (kırık beyaz), pirit (gümüş), lapis lazuli (şok camgöbeği), şahin gözü (haki) ve jasper (güneş sarısı), desenleri arasında ise mistik bir kristal ve çiçeklerden ilham alan baskılar yer alıyor.

Doğal ve organik unsurları fütürist detaylar ve şekillerle harmanlayan kolekiyonda baskılı power mesh, metalik spandeks, streç dokuma kumaşlar ve Fransız havlu kumaşı gibi materyaller IVY PARK’ın atletizm ve moda sevgisini yansıtıyor. Koleksiyonun bu benzersiz kumaşları, hem soyut hem de gurur verici çizgiler ve kesimlerle güçlendiriliyor. Aksesuarlara baktığımızda şapkalar, büyük boyutlu ve çok işlevli bir çanta ile koleksiyon renk paletinden oluşan üçlü çorap paketi de yer alıyor.

IVYTOPIA ayakkabı koleksiyonu, kontrastlarla tanımlanan bir estetik yaratan cesur ve fütürist bir görünümle yeniden işlenen ikonik Stan Smith’i; Savage spor ayakkabı ile terlik modellerinin güncellenmiş versiyonlarını ve hafif bir dokunuş sunan özel tasarım örgülü Ultra Boost’u içeriyor.


Önerilen yazılar