MAKALE

Keyif, Lezzet ve Manzara IZAKA Restaurant’ta

Keyif, Lezzet ve Manzara IZAKA Restaurant’ta

IZAKA Restaurant & Bar-Lounge, Haliç yarımadasından Boğaz’a uzanan nefes kesen deniz manzarası, açık terası ve seçkin lezzetleriyle sizi bekliyor.

Şehrin en iyi teras restoranlarından biri olan IZAKA Restaurant & Bar-Lounge, aldığı en üst düzey hijyen önlemleriyle sizi yeniden ağırlamaya hazır. IZAKA’da, nefes kesen deniz manzarası, açık teras ve seçkin lezzetlerle çok özlediğiniz Boğaz keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

İstanbul’un en özel adreslerinden biri olan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un terasında yer alan IZAKA Restaurant’ın, açık alanda 2 metre mesafeyle konumlandırılmış masalarında, lezzet ve manzaranın buluştuğu eşsiz bir deneyime davetlisiniz. Sürdürülebilir hijyen partnerliğini uluslararası marka Diversey ile yürüterek tüm hijyen standartlarını sağlayan IZAKA Restaurant’ta sevdiklerinizle beraber gönül rahatlığı ile keyif ve lezzet dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Türk ve Dünya mutfaklarından çok özel lezzetler eşliğinde muhteşem bir ambiyansı deneyimlemek için IZAKA Restaurant & Bar-Lounge’da yerinizi hemen ayırtın.

Telefon: 0212 708 38 38

https://www.izakaistanbul.com/


Önerilen yazılar