Bu Kış Neler İzleyeceğiz?

Netflix ekranlarına gelecek en yeni yapımlardan sizin için bir seçki hazırladık.

Hem havaların soğuması hem de pandemi sebebiyle ekran başında daha uzun saatler geçirir olduk. Dünyanın en popüler dijital içerik platformu Netflix ise bu günlerin en büyük kurtarıcısı. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı yapımlarıyla hayatımızı renklendirip kaliteli dizi, film ve belgesellerin keyfini sürmemizi sağlıyor. Üstelik QNB First’ün ayrıcalıklı dünyasında Netflix üyeliğinde sizi kaçırılmayacak bir indirim bekliyor! QNB First müşterileri %30, QNB First Plus müşterileri %40, Private Banking müşterileri ise %50 indirim kazanıyor.

Peki Netflix’te bu aralar hangi dizi ve filmler konuşuluyor, hangilerinin yayın tarihi sabırsızlıkla bekleniyor? Sizin için bu yapımlardan bir seçki hazırladık.

The Midnight Sky

Filmin hem yönetmen koltuğunda hem de başrolünde ünlü aktör George Clooney bulunuyor.

Kıyamet sonrası bir dünyada geçen The Midnight Sky, Kuzey Kutbu’nda yalnız bir bilim insanı olan ve Clooney’nin canlandırdığı Augustine’nin hikayesini konu alıyor. Augustine, çok geç olmadan Felicity Jones’un canlandırdığı Sully ile iletişim kurarak, astronotların esrarengiz bir felaketin tehdit ettiği Dünya’ya geri dönmesini engellemeye çalışıyor.

Lily Brooks-Dalton’un çok sevilen “Good Morning, Midnight” adlı romanından uyarlanan film, 23 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak.

Mank

David Fincher imzalı Mank’la 1930’ların Hollywood’una nostaljik bir yolculuğa çıkacaksınız. Dönem yönetmen Orson Welles için Citizen Kane filminin senaryosunu bitirmeye çalışan hiciv ustası ve alkolik senarist Herman J. Mankiewicz’in ya da kısaca Mank’ın gözünden değerlendiriliyor. Filmin oyuncu kadrosunda Akademi Ödüllü Gary Oldman, Amanda Seyfried, Lily Collins ve Arliss Howard gibi isimler yer alıyor. Mank 4 Aralık’ta Netflix’e.

Bridgerton

Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına ilk kez giren, nüfuz sahibi Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne Bridgerton’ın yaşadıklarını aktaran Bridgerton dizisi 25 Aralık’ta Netflix ekranlarında olacak. Ailesinin ayak izlerini takip edip gerçek aşkın ateşlediği bir evlilik yapmayı uman Daphne’nin seçenekleri sonsuz gibidir. Ancak ağabeyi, Daphne’nin eş adaylarını teker teker reddederken gizemli Leydi Whistledown tarafından hazırlanan bir sosyete skandalı Daphne’nin adının lekelenmesine yol açar. Herkesin arzuladığı asi, müzmin bekar Hastings Dükü ise sosyeteye bu sezon ilk kez katılan kızların annelerinin gözdesidir. Bridgerton, kalıcı arkadaşlıkların zamansızlığını, kendi başının çaresine bakan aileleri ve her şeyi fetheden bir aşk arayışını ele alan romantik, skandallarla dolu ve kıvrak zekalı bir dizi.

The Witcher

İlk sezonuyla özellikle fantastik yapımları seven herkesi ekrana kilitleyen The Witcher’ın merakla beklenen ikinci sezonu da çok yakında Netflix’te olacak. İkinci sezonda Yennefer’in hayatını Sodden Savaşı’nda kaybettiğine inanan Geralt of Rivia’nın Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli yere, doğduğu eve Kaer Morhen’e getirmesini izleyeceğiz. Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan ve destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alan The Witcher’ın ilk sezonunu henüz izlemediyseniz yeni sezona hazırlık yapmanın şimdi tam sırası!

Bir Ay Masalı

Çocuklar kadar büyüklerin de seveceği bir animasyon olan Bir Ay Masalı’nın yönetmeni Oscar ödüllü film yapımcısı Glen Keane. Ekim’de yayınlanan film, mitolojik bir Ay Tanrıçası’nın varlığını babasına kanıtlamaya çalışan kararlı ve bilimle meraklı küçük bir kız çocuğunun inşa ettiği roketle uzaya çıkmasını; Ay’a ulaştığında ise kendini fantastik yaratıklarla dolu yeni bir diyarda bulmasını anlatıyor.

Eğer QNB First’ün ayrıcalıklı müşterilerinden biriyseniz* %50 indirime varan Netflix ayrıcalığından QNB Finansbank’ın birikim müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunduğu QNB First dünyasına özel olarak tasarlanan yeni Cep Şubesi QNB First Dijital üzerinden katılabilirsiniz. İndirimden yararlanmak için Netflix harcamanızı QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartınızla yapmanız gerekiyor

Siz de bu dünyaya katılmak için başvuru formunu doldurun, birbirinden özel ayrıcalıklar hakkında QNB First özel müşteri temsilcisi tarafından aranarak ilk adımınızı atın!

*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 150.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 450.000 TL ve üzerinde olması, Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir.


Önerilen yazılar