MAKALE

Kitesurf Tutkunları Akyaka KiteDiscovery’de Buluşu...

Kitesurf Tutkunları Akyaka KiteDiscovery’de Buluşuyor

Son yılların en gözde kite surf merkezlerinden Akyaka, Land Rover Discovery’nin macera tutkusuna KiteDiscovery ile ev sahipliği yapıyor.

Tatilinize hareket katmayı sevenlerdenseniz mutlaka kitesurf’ü denemiş ya da duymuş olmalısınız. Eşsiz rüzgarı ve dur durak bilmez dalgalarıyla Avrupa’nın kitesurf alanında en popüler noktalarından biri olan Akyaka, bu sporu deneyimlemek için mükemmel bir yer.

Bu yaz Akyaka, Land Rover Discovery’nin macera tutkusuna KiteDiscovery ile ev sahipliği yapıyor. Üç okulun birleşmesi ile hayat bulan KiteDiscovery, kitesurf tutkunları için vazgeçilmez noktalardan biri haline gelecek.

Okul, Land Rover ruhunu yansıtacak biçimde, özel olarak tasarlandı. Okula ulaşım ise bu maceracı ruhu destekleyecek şekilde, Discovery Sport shuttle aracı ile sağlanıyor.

Sezonu Ekim ayının sonuna kadar devam edecek KiteDiscovery’nin bu tutku dolu heyecana ortak olmak isteyen herkesi bekliyor. Bu heyecanlı yaz serüvenini @kitediscovery Instagram hesabından da takip edebilirsiniz.

KiteDiscovery yalnızca bir kitesurf okulu değil, çünkü onun kalbinde, rüzgar ve dalgaların dansına aşık kitesurf tutkunlarını bir araya getirecek yepyeni bir dünya yatıyor.


Önerilen yazılar