Kolajen Mucizesine Tanık Olun

Amazon Ormanları’ndan gelen mucize Altın Eğrelti Otu cilt güzelliğinizde çığır açıyor.

Kolajen vücudumuzda en yaygın bulunan protein çeşidi. Hayatın yapı taşlarından biri olarak görülen kolajenin cilt sağlığına yaptığı faydalı etkiler de onu son yılların favori kozmetik ürünlerinin hammaddesi haline getiriyor.

Collagen Lift Paris’in yepyeni kolajen ürünü Luminous Gold da bu ürünlerin en son örneklerinden. Ürün, Amazon’un vahşi yağmur ormanlarında yetişen ve yerel halk tarafından yüzyıllardır şifa amaçlı kullanılan Altın Eğrelti Otu’nun mucizevi etkilerini sunuyor. Bitkinin yüksek antioksidan oranı ve antienflamatuar yapısı, cilt ile beden üzerinde pek çok olumlu etkiye sahip olarak biliniyor. Altın eğrelti otunun ayrıca güneşin zararlı ışınlarının ciltteyarattığı hasarı ve buna bağlı yaşlanma etkisini azalttığı; reaktif oksijen türü serbest radikal hasarına karşı cilt dokusunu koruduğu da araştırmalarla kanıtlandı.

Luminous Gold da anti aging etkisinin yanı sıra, kırışıklık, elastikiyet kaybı gibi problemleri ile saç ve tırnak sorunlarında da faydalı etkilere sahip. Lekeli, güneş hasarlı, donuk ve solgun görünüme sahip cilt tipleri için ideal olan ürün her yaş için uygun.

Sıvı formda gelen ürün Altın Eğrelti Otu’nun haricinda, Kolajen, C Vitamini, Glutatyon, Akdeniz yosunu ve Hyaluronik asit ile cildin pek çok ihtiyacını tamamlıyor. Ürün ayrıca güneş koruyucu olarak da tercih edilebiliyor.

Fransa’da üretilen Collagen Lift Paris, içilebilen kolajen takviyesi olarak cildinizin elastikiyetini ve nemliliğini arttırıyor, kırışıkları da yarı yarıya azaltıyor.

 


Önerilen yazılar