Kupa Keyfi Bu Mekanlarda

Dünya Kupası’nı bütün heyecanıyla takip edebileceğiniz bu mekanlar maç keyfinize keyif katacak!

Dünya Kupası heyecanı tüm gezegeni sardı. Her ne kadar bu yıl aralarında Türkiye bulunmasa da, kuşkusuz futbolla ilgi seviyesi fark etmeksizin, birçoğumuz maçları merakla takip ediyoruz. Maç keyfinin, özellikle de böyle büyük maçların keyfinin, en güzel kalabalık ortamlarda çıktığını düşünenlerdenseniz bu mekan önerilerimizle, futbol dolu bu ayı daha da hareketli bir hale getireceksiniz.

The Populist Bebek & bomontiada

The Populist, hem Bebek hem de bomontiada şubelerinde misafirlerine iyi müzik ve iyi yemek haricinde bir de futbol keyfi sunuyor. The Populist’in çok sevilen craft biraları ve onlara eşlik eden lezzetli yemekleri sizi maç havasına sokarken, Dünya Kupası’na özel playlistler ve sürpriz aktiviteler de eğlenceyi garantileyecek.

Wish More Hotel

Beş yıldızlı Wish More Hotel, Dünya Kupası maçlarının heyecanına lezzetli bir dokunuş katarak The Game Menu’yü ortaya çıkarmış. Leziz burgerler, pizzalar ve kebaplardan oluşan bu menüdeki yemeklerin isimleri de Striker, Defense, Penalty gibi futbol terimlerinden seçilmiş. Keyifli atmosferde leziz yiyeceklerle maç keyfi yapmak için Wish More Hotel ideal bir tercih olacak.

Charter

Cihangir’in en yeni sakini Charter, ahşap dekorasyonuyla İngiliz publarından ilham alıyor. Dış mekanı oturmak ve gelip geçeni izlemek için çok keyifli ancak maç izlemek için, birçok ekranın bulunduğu iç mekanı tercih etmeniz gerekiyor. Pub lezzetlerine yeni bir yorum katan Charter’da Frankfurter sosisten çedarlı patatese kadar birçok atıştırmalığı deneyebilirsiniz.

Corner Irish Pub

Galatasaray’da bulunan İrlanda pub’ı Corner Pub, hem konumu hem de sunduğu bira çeşitleri ile çok popüler. Birçok pub lezzetinin de hazır bulunduğu mekan aynı zamanda İstanbul’daki yabancıların da fazlasıyla tercih ettiği bir bar. Maçları izlerken kendinizi stadyumda gibi hissedebilir, farklı ülkelerden futbolseverlerle tanışma keyfini de yaşayabilirsiniz.

James Joyce Sıraselviler

İstanbul’un en eski İrlanda publarından James Joyce’un Sıraselviler’deki yeni mekanı konuklarına geniş ve manzaralı bir atmosferde maç keyfi sunuyor. Boğaz’ı izleyebildiğiniz terası klasik pub havasına farklı bir boyut katarken, iç mekanındaki dev ekran da maç keyfini doyasıya yaşatıyor.

O’Learys

Dekorasyonundaki her detayıyla ‘Amerikan Spor Barı’ ruhunu yansıtan O’Learys, Özdilek Park ve Ataşehir şubelerinde spor severleri ağırlıyor. Dünya Kupası’nın heyecanını Amerikan mutfağından lezzetlerle taçlandıran bu konsept barda maç izlemek bambaşka bir deneyim yaşatacak.


Önerilen yazılar