Kuşadası’nda Yepyeni Bir Festival!

Bu yaz yepyeni bir festivalle daha tanışıyoruz: Kuşadası Gençlik Festivali. 14-17 Temmuz arasında Kuşadası’ndaysanız, başka plan yapmayın!

Artık İstanbul dışına taşan festivaller, hem tatilcileri hem de festivalcileri sevindiriyor. Üstelik sahne alan isimler arasında Türk müziğinin önemli isimleri de olunca, bazı festivalleri kaçırmak imkansız hale geliyor.

Türkiye’nin nadide kıyı güzelliklerinden biri olan Kuşadası, ilk kez bu yıl 14-17 Temmuz tarihleri arasında kamplı bir müzik festivaline ev sahipliği yapıyor. Kuşadası Davutlar Bölgesi Sevgi Plajı’nda gerçekleşecek festivalin katılımcıları arasında kimler yok ki? MFÖ, Duman, Hayko Cepkin, Emre Aydın, Pilli Bebek, Gripin, Umut Kuzey, Seksendört, Pinhani, Aylin Aslım, Flört, İskender Paydaş (feat. Fatma Turgut – Ferman Akgül), Ogün Sanlısoy, Hüsnü Arkan, Jehan Barbur, Niyazi Koyuncu, Metin Türkcan – Murat İlkan, Yok Öyle Kararlı Şeyler, Sattas, Can Gox, Başıbozuk, Keti, You May Kiss The Bride ve Supernova Reggae Band…

Festivalin ilk günü, yani 14 Temmuz’da konserler halka açık ve ücretsiz olacak. Diğer günler ise günlük giriş bileti 30 TL, kombine bilet ücreti 50 TL, kamplı kombine bilet ise 60 TL. Ayrıca Zeytinli Rock Festivali’ne gitmiş katılımcılar sadece 1 TL ödeyerek festivale giriş yapabilecekler.


Önerilen yazılar