MAKALE

Lezzet, Eğlence ve Güzellik İçin Üç İdeal Adres...

Lezzet, Eğlence ve Güzellik İçin Üç İdeal Adres

Bu haftaki önerilerimiz, nefis cheeseburger’ler yiyebileceğiniz bir mekan, eğlenceyi zirveye çıkaran bir etkinlik ve vücut bakımınız için yepyeni bir adres.

Bomontiada’da bulunan The Populist’in cheeseburger ve patates kızartmasının üzerine tanımıyorum. Bir hamburger hastası olarak orada yaşadığım birçok mükemmel deneyim sonrası, geçen gün işletmecisi Rıdvan Bey’e “Bu kadar kaliteli ve sonrasında mideye hiç rahatsızlık vermeyen bir burger yemedim. Sırrınız nedir?” diye sordum. Cevabı “Her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz,” oldu. Menülerinde ayrıca pizza, hot dog ve nachoslar da bulunuyor.

Dada Salon İstanbul, Okan Bayülgen’in hayata geçirdiği bir mekan. İnteraktif tiyatrolardan akustik konserlere, eğitim atölyelerinden kitap okuma gecelerine kadar birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Cumartesi akşamları ise mekana favori sanatçım olan Ödül’ün canlı performansını izlemek için gidiyorum. Dekorasyonu biraz Moulin Rouge biraz Londra Tiyatrosu kıvamında. Saat 11:30’da sahneye çıkan Ödül, eğlenceyi zirveye çıkarıyor. Gerek sesiyle gerekse yaptığı şakalarla bütün stresinizi alıyor.

Özel Sculpture Polikiniği her türlü bakım için ideal bir adres. Birbirinden deneyimli çalışanları, özellikle aldığınız ekstra kilolardan şikayetçiyseniz 4 seansta 6 cm incelmenizi sağlıyor. Binayı her ziyaret ettiğimde huzurlu ve rahat bir ortamında önce ağaçlar arasındaki havuza bakan terasında kahve keyfi yapıyorum, daha sonra da bakıma girmenin mutluluğunu yaşıyorum. O kadar farklı bakım aletleri var ki, artık operasyon, iğne gibi uygulamalara gerek kalmadan vücudunuzda yenilikler yaratabiliyorsunuz. Ayrıca masaj severler için elleri sihirli olan bir terapistleri de bulunuyor.

Yazar: İlker Topdemir

Instagram: ilkertopdemir

Email: ilkertopdemir@gmail.com


Önerilen yazılar