MAKALE

Louis Vuitton Çantalara Safari Dokunuşu

Louis Vuitton Çantalara Safari Dokunuşu

Louis Vuitton’u klasik çizgisinin dışına taşımayı seven Londralı tasarımcı kardeşler Jack ve Dinos Chapman, ilkbahar/yaz koleksiyonu için markayla ile yeniden ortak bir koleksiyona imza attı. Bu kez koleksiyonun odak noktası safari etkileri taşıyan çantalar ve bavullar oldu.

Louis Vuitton, 2013’te Chapman kardeşlerle ilk kez buluştuğunda tasarımlar çiçek açmıştı. Louis Vuitton’un görür görmez tanıdığınız o ikonik görüntüsü, alışılmadık çiçek desenleri ve ilginç figürlerle yer değiştirmiş, yenilikçi Louis Vuitton tasarımları oldukça beğenilmişti. Bunun üzerine marka, Chapman kardeşlerle ikinci kez buluşmaya karar verdi ve ortaya yine birbirinden çarpıcı tasarımlar çıktı.

Önümüzdeki sezonun Afrika esintileri taşıyan koleksiyonuna, Jack ve Dinos Chapman bu kez çantalar, bavullar ve aksesuarlar tasarladı. Chapman’ların çarpık ve sıra dışı hayvan figürlerinin öne çıktığı aksesuarlarda, klasik Louis Vuitton tasarımı bu sefer etkisini kaybetmiyor. Egzantirik şekilde resmedilen filler, zürafalar, gergedanlar, Louis Vuitton ambleminin üzerinde kendilerine yer buluyor. Deri parçaların yanında, sandık şeklindeki Louis Vuitton bavulları şeffaflaşarak yine Chapman etkisinden nasibini alıyor. Sezonun en beğenilen aksesuarları arasında yer alan bu koleksiyona sahip olmak içinse Louis Vuitton’un online mağazasına uğramanız yetiyor.

Louis Vuitton

Louis Vuitton

Louis Vuitton

Louis Vuitton

Louis Vuitton

Louis Vuitton

Louis Vuitton

Louis Vuitton


Önerilen yazılar