MAKALE

Messika 10. Yılını Gigi Hadid ile Yaptığı İşbirliğ...

Messika 10. Yılını Gigi Hadid ile Yaptığı İşbirliğiyle Kutluyor!

Fransız mücevherat markası Messika’nın kurucusu ve tasarımcısı olan Valérie Messika, markanın 10’uncu yılına özel günümüz modasının en popüler kadın ikonu Gigi Hadid ile benzersiz bir çalışmaya imza attı. İkili pırlantalara ve modaya olan büyük tutkularını, yüksek mücevhercilikle birleştirerek modern, sofistike ve oldukça şık bir koleksiyon ortaya koydu.

Markanın 10. Yılına özel tasarlanan ve Paris’te Gigi Hadid’in de katılımıyla düzenlenen görkemli bir partiyle tanıtılan “Messika by Gigi Hadid” koleksiyonu toplamda 12 parçadan oluşuyor. Koleksiyonda yer alan parçalar Messika’nın imzası haline gelen “MOVE” koleksiyonuna yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Aşkın dünü, bugünü ve yarınını temsil eden Move Koleksiyonu bu kez Gigi’nin dokunuşuyla biraz rock biraz da punk esintilerle karşımıza çıkıyor. Sade ve bir o kadar gösterişli küpeler, bileklikler, farklı şekillere bürünebilen kolyeler, choker’lar mücevher tutkunlarını pırlantanın kalbine giden eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor.

“Messika by Gigi Hadid” koleksiyonunda ayrıca gerdanlık, uzun kolye, earcuff ve yüzük olmak üzere 4 farklı parçadan oluşan özel bir set daha bulunuyor. “Move High Jewelry Addiction” adını alan bu gösterişli set modanın en ateşli modelinin asi tarzını ve Fransız mücevher atölyesinin ince şıklığını mükemmel bir şekilde harmanlayarak temsil ediyor.

Kampanya çekimleri ünlü moda fotoğrafçıları Mert Alas ve Marcus Piggott tarafından New York’ta gerçekleşen koleksiyona ait zamansız parçaları yakından keşfetmek için Quadran Boutique İstinyePark’a davetlisiniz.


Önerilen yazılar