Metaverse’ten Dünyaya

Etro dünyanın ilk Metaverse Moda Haftası’nda sunduğu kapsül koleksiyonunu fiziksel dünyaya taşıdı.

Geçtiğimiz haftalarda moda dünyasında bir ilk gerçekleşti ve Decentraland tarafından desteklenen ilk Metaverse Moda Haftası düzenlendi. Tıpkı gerçek bir moda haftasında olduğu gibi, aralarında Tommy Hilfiger, Dolce & Gabbana, Elie Saab gibi ünlü isimlerin şovları, moda (ve elbette teknoloji) editörleri ve diğer izleyiciler ile buluştu.

Metaverse Moda Haftası’nda koleksiyon tanıtan ünlü markalardan bir diğeri de Etro oldu. Etro şimdiyse geçtiğimiz günlerde tanıttığı Liquid Paisley adlı kapsül koleksiyonunu fiziksel dünyaya taşıdı.

Etro’nun 2022 İlkbahar- Yaz kapsül koleksiyonu, markanın en ikonik kodlarından birinin çağdaş yorumunu; şeker pembesi, zümrüt yeşili ve sarının canlı ve neşeli tonlarında keşfetme şansı sunuyor. Markanın yeni modern monokromları; pamuklu, denim ve jarse giysilerde ve parlak ceketlerde uygulanan dövme efektlerinin eklektik dokunuşuyla ikonik Paisley desenini yeniden keşfediyor. Kapsülün unisex yaklaşımı, markanın kapsayıcı ve katılımcı ruhu tarafından yönlendirilen ortak enerji ve pozitiflik mesajını somutlaştırıyor.

Akıcı dokular, bohem mini elbiseler, oversize gömlekler ve erkek takımları, çarpıcı renk blokları, güneş tonları, kesik detaylar, asimetrik kesimler, farbelalar ve fırfırlar uçarılığı daha da yukarı taşıyor.

Koleksiyonun satışa sunulmasıyla eş zamanlı olarak yeni dijital kampanyasının da online lansmanı yapıldı. Gerçeklik ve sanallık arasındaki kampanya, Metaverse’te gösterilen CGI görüntülerle videoları eğlenceli bir şekilde harmanladı.

 


Önerilen yazılar