Mickey Dekorasyon İşine Girdi

Disney, yeni markası Disney Home’la evlerimize renk katmaya geliyor!

Biz Disney+’ın gelişi için gün sayıyorken Disney, kısa süre önce duyurduğu yeni markası Disney Home ile bir başka şekilde evlerimize girmek istediğinin haberini verdi. Kuşkusuz evlerde, özellikle de çocuk odalarında Disney kahramanlarıyla süslü dekorasyon öğeleri görmeye çok alışkınız ancak Disney Home, bunlardan çok daha fazlasını sunacak.

Tasarımlarını ‘istek uyandıran mobilyalar’ olarak özetleyen markanın kataloğunda hem mobilyalar, hem ev aksesuarları hem de işbirliklerinden doğup sınırlı sayıda üretilecek özel parçalar yer alacak. Disney Home, piyasada mevcut olan, çocuk yatak takımları gibi lisanslı ürünleriyle bu bahsettiğimiz yenilikleri tek bir çatı altında toplayacak.

Disney Home, Star Wars, Marvel ya da Pixar filmlerinin yanı sıra Mickey ve Minnie Mouse gibi klasik karakterlerine de bu tasarımlarda yer verecek. Disney temsilcileri yeni oluşum hakkında “Günlük yaşam alanlarımıza Disney’in ikonik hikaye anlatıcılığını getirecek bir marka,” şeklinde konuşuyor. Bu yeni markanın hem lisanslı ürünleri hem de ilham verici mobilyalarla, tek seferlik işbirliklerini birleştirmesiyle de tüm dekorasyon stillerine ve her türlü bütçeye de hitap edebilmiş olacaklar.

Lansmanla beraber tanıtılan bazı yeni ürünler arasında Ruggable’ın halı koleksiyonu yer alıyor. Disney’in ünlü karakterlerini ve hikayelerini modern ve sofistike bir şekidle yorumlayan koleksiyonda, Mickey’nin minimal çizgili illüstrasyonlarıyla süslenmiş Mickey Doodles ve Star Wars’ın savaş gemilerinin hatlarını siyah beyaz bir şekilde betimleyen The Rebellion gibi farklı modeller yer alıyor.

Daha üst seviyelere hitap eden parçalar arasında ise ‘pop’ heykel stüdyosu Leblon Delienne imzalı, bir dizi figür bulunuyor; bu figürlerden en dikkat çekeni ise Mickey Mouse’un büyük boyutlu bir heykeli olacak.


Önerilen yazılar