MAKALE

Modern Country Evlerde Doğayla İç İçe Yaşam

Modern Country Evlerde Doğayla İç İçe Yaşam

Modern country dekorasyon tarzına sempati duyanların sayısı son yıllarda gittikçe artıyor. Bu tarzın trend olmasının en önemli sebeplerinden biri, karakteristik ve fonksiyonel bir kimliğe sahip olması. Country dekorasyon tarzında, yaşam alanları, modern ihtiyaçlara ve kullanım amaçlarına göre düzenleniyor.

Doğadaki renklere ve dokulara uyum sağlayan materyaller özenle seçiliyor. Rahat, doğal ve sıcak bir atmosfer, estetik detaylarla ve yalın bir anlayışla kurgulanıyor. Yumuşak, zaman içinde eskimiş izlenimi yaratan renk tonlarından toprak tonlarına, geniş bir pastel renk yelpazesi kullanılıyor. Ahşap ve doğal malzemelerden üretilen el yapımı aksesuarlar, modern country dekorasyonun baş tacı…

Doğadan İlham Alarak Tasarlanan Örnek Ev

İstanbul’un kişi başına en çok yeşil alan düşen bölgesi Sancaktepe’de, Aydos Ormanı’na komşu Sinpaş Aydos Country projesinin örnek evi, modern country tarzını tüm cömertliğiyle sergiliyor. Projenin tabiatın zenginliklerinden esinlenerek tasarlanan bütün detaylarını başarılı bir şekilde yansıtan bu evde, ışığın ve duvar kağıdının sıra dışı kullanımı da oldukça dikkat çekici.

buton_sinpas

Şehirden Kopmadan Doğaya Komşu Bir Yaşam

Sinpaş GYO’nun Sancaktepe’de geliştirdiği Aydos Country projesi, şehirden kopmadan doğa ile iç içe olacağınız bir yaşam sürmenizi sağlıyor ve doğaya komşu olmanın pek çok avantajını beraberinde getiriyor. Şehir merkezinde yaşayan insanların,  doğaya duyduğu özlem ortada.  50 futbol sahası büyüklüğündeki Aydos Ormanı’nın yanı başında country tarzında tasarlanan Aydos Country’de, evinizin kapısı, penceresi ormana açılacak. Şehrin karmaşasından çok da uzaklaşmadan, Aydos Country’den ev alarak, konforlu bir yaşama sahip olmak mümkün.

Aydos Country deki Evinizin Balkonundan Aydos Ormanı na Bakış

Aydos Country deki Evinizin Balkonundan Aydos Ormanı na Bakış

Çocuklar İçin Özgür ve Güvenli Mahalle Yaşamı

Aileler ev alırken ne ister? Çocuklarını güven içinde büyütecekleri, samimi komşuluk ilişkileri kurabilecekleri yaşam alanları isterler. Aydos Country’de yaşamayı tercih edenler hem Aydos Ormanı’nın doğal güzelliklerinden hem country yaşam anlayışıyla tasarlanan peyzajdan yararlanabilecekler.

Projelerin güven ve konfor sağlayan kimi nitelikleri, çoğu zaman evin içinden daha önemli hale gelebiliyor. Teknoloji, hepimiz için ihtiyaç ama erken yaşta telefonla tabletle oynamaya başlayan çocuklar büyüdükleri apartmanlarda doğayı tanıyamıyor. Onların ruhsal ve bedensel gelişimine yardımcı olacak bir tasarımla, trafiğe kapalı alanda çocukları güvenli bir mahalle yaşamı bekliyor. Çocuklar için güvenle oyun oynadığı bu alanda özel tasarlanmış ağaç evler, kaykay pisti, tırmanma duvarı, kum havuzu, salıncak, kaydırak, tahteravalli de bulunuyor.

İster Balkon İster Kış Bahçesinde Orman Manzarası

Aydos Country, doğa ile bütünleşen bir mimari yapıya sahip. Taş ve ahşap görünümlü dış cepheler,  projeye pastoral bir atmosfer kazandırıyor. Çiçeklerle çevrili göletler, araç trafiği olmayan bisiklet ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Cam kapamaları sayesinde, istendiğinde kış bahçesine dönüşebilecek balkonlarıyla Aydos Country evlerinin iç mimarisi de modern country tarzı bir dekorasyon felsefesiyle tasarlandı.

365 Gün Ormana Karşı İster Teras İster Kış Bahçesi Keyfi

365 Gün Ormana Karşı İster Teras İster Kış Bahçesi Keyfi

3.285 TL den Başlayan Taksitlerle Evinizi Seçin

Doğanın renklerinden ilham alınarak tasarlanan ve country tarzı özel iç dekorasyonuyla teslim edilecek Aydos Country projesinden 120 aya kadar vade imkanıyla konut sahibi olmak mümkün. 1+1’den 4+1’e farklı yaşam seçenekleri bulunan projede,  68 m2’den 208 m2’ye kadar farklı dairelerde peşinatsız ve 3.285 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olmanız mümkün.

Kolay Ulaşım

Aydos Country’nin lokasyonu da yeni yapılan metro hattı sayesinde bir avantaj haline gelecek. Aydos Country, Bilfen Koleji’ne sadece 50 m. mesafede, civardaki Küçük Prens, Bahçeşehir Koleji, Saint Joseph, SEV ve Alman Liseliler Vakfı gibi köklü eğitim kurumlarına da oldukça yakın.  Ataşehir’e 10 dakika uzaklıktaki projeden,  iki ayrı metto hattı ve hızlı raylı sistem ile ulaşım sağlanabilecek. Yapımı devam eden 3. köprüye de Sultanbeyli gişelerinden otoyol bağlantısı olacak. Sabiha Gökçen Havalimanı’na da oldukça kısa bir sürede ulaşabileceksiniz.

aydoscountry_05

Projemizin İçinden Eşsiz Aydos Ormanı Manzarası

aydoscountry_26

aydoscountry_10


Önerilen yazılar