Örgü Modası Geri Geldi

Kalın, ince, sağdan sola ya da soldan sağa fark etmez… Bu yaz saçınızı nasıl yaparsanız yapın, incecik de olsa örgüyü eksik etmeyin.

Kadınlar en çok mutsuzken saçlarıyla oynar derler, ancak mutluyken de saçlarla uğraşmanın keyfi ayrıdır. O gün iyi görünmediğinizi düşünseniz de ufak dokunuşlarla saçlarınıza güzel bir şekil verebilir, birden havanızın değişmesini sağlayabilirsiniz. Saçınızı boyatıp kestirdiğinizde yenilendiğinizi hissetmiyor musunuz? İtiraf edin!

Studio shot of a redhead woman with a braided up-do posing against a gray background

Fön, maşa ve birçok alternatifiniz var ama bu sezonun modası belli: Örgü! Özellikle yaz aylarında saçlarınızı ördüğünüzde daha şık görüneceğiniz kesin. Her saç şekli için bir örgü modelini de bulmanız mümkün. Saçımı nasıl öreceğim diye düşünmeyin! Punky örgülerden Fransız örgülerine kadar birçok alternatifiniz var.

Louis Vuitton, Alexander McQueen ve Rochas gibi dünyaca ünlü markaların 2016 İlkbahar / Yaz defilelerinde de modellerin saçlarında örgü detayına sıkça rastlamıştık. Anlayacağınız bu sezon saç modeli denince örgüden kaçınmak imkansız! Gelin şimdi defilelerden ve sokak modasında birçok ünlü ismin sıkça tercih ettiği örgü modellerine bir bakalım.


Önerilen yazılar