MAKALE

Özak Göktürk 2 ile Kapınızı Ormana Açın

Özak Göktürk 2 ile Kapınızı Ormana Açın

Şehrin içinde ama şehrin kalabalığından uzak, ayrıcalıklı yaşam imkanı sunan Özak Göktürk 2’de lansmana özel avantajlı satış dönemi başladı.

Hayata geçirdiği projelerde sadece yaşam alanları değil, yeni yaşam biçimleri de geliştiren ve gayrimenkul sektörüne öncülük eden Özak GYO, “Özak Göktürk 2” projesiyle ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Özak markasının verdiği güvenle başarılı satış rakamlarına ulaşan Özak Göktürk 1 projesini, şimdi de ormanla iç içe olan Özak Göktürk 2 projesi takip ediyor.

Özak GYO’nun “yaşama değer katma” felsefesiyle tasarlanan Özak Göktürk 2, evde otururken orman havasını içine çekmek isteyenler için bir evden daha fazlasını sunuyor. Doğayı kaliteli mimari çizgilerle birleştiren Özak Göktürk 2, Göktürk’ün merkezi İstanbul Caddesi’nde, ormana komşu olan 10,5 dönüm arsa üzerine 67 daire ile butik bir yaşam konsepti olarak tasarlanıyor. Özellikle pandemi döneminde değişen yaşam koşulları paralelinde, doğanın içinde yaşamak isteyenlere ormanla iç içe, yatay mimarisiyle nefes aldıran, huzurlu, keyifli, sağlıklı ve steril bir yaşam imkanı sağlıyor.

2+1’den 5,5+1’e kadar farklı daire seçenekleriyle, rafine tasarımın estetik bir mimari ile harmanlandığı benzersiz dokuya sahip evler, Özak Göktürk 2’de yeni sakinlerini bekliyor.

Konforlu yeni nesil bahçe konseptleri, ferah balkonları, 140 m2’den başlayıp 280 m2’ye kadar çıkan yemyeşil teras alanlarıyla İstanbul’un nadir yeşil bölgelerinden birinde, ormanlarla çevrili olmanın ayrıcalığını yaşatıyor.

Ormanla iç içe olmasının yanı sıra; alışveriş merkezlerinden nitelikli okullara, sinema, tiyatro ve konser gibi kültürel faaliyetlerden gurme marketlere kadar günlük yaşamda ihtiyaç duyulabilecek her şey, Özak Göktürk 2’de yürüme mesafesinde yer alıyor.

Bölge sakinlerinin ve Göktürk’te yaşamak isteyenlerin ihtiyaç ve beklentilerini bilimsel yaklaşımlarla analiz edilerek adeta “terzi dikimi” olarak tasarlanan Özak Göktürk 2; yeni şekillenen iş hayatının da merkezi olan evlerdeki konforun yanı sıra yeşille bütünleşen yaşam alanlarıyla Göktürk’e eşsiz bir imza atıyor.

Teslimatları 2023 yılında başlayacak olan Özak Göktürk 2; İstanbul Havalimanı’na 10 dakika, Levent ve Maslak’a 15 dakika, İkitelli’ye 20 dakikalık mesafede, metro istasyonuna ise sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor.

Size bir evden çok daha fazlasını sunan Özak Göktürk 2, lansmana özel fiyatlarıyla yeni sakinlerini bekliyor. Detaylı bilgi için hemen tıklayın, doğayla iç içe yaşama fırsatını kaçırmayın!


Önerilen yazılar