Partiye Hazır Mısınız?

Valentino’dan yılbaşı partileri için ışıl ışıl bi̇r koleksi̇yon!

Bu yıl da her yıl olduğu gibi yılbaşı sezonunun neşesi, parıldayan kumaşlar ve ışıltılı tonlarla kutlanıyor. Valentino Parti Koleksiyonu da bu kutlama ruhunu giyimden aksesuarlara kadar her parçaya taşıyan göz kamaştırıcı yeni bir kampanyaya imza attı.

Bu sezonun Valentino Parti Koleksiyonu, hem cesur altın sarısı detaylarla hem de ışık ve renk patlamalarıyla büyüleyici bir hikaye anlatıyor. Başrolde mor, zümrüt yeşili ve sarı tonları bulunuyor ve festival ruhunu somutlaştırarak hepimizi bir arada olmanın güzelliğini kutlamaya davet ediyor. Mücevher efektli yapay elmaslar, payetler ve çarpıcı nakışlarla süslenmiş, gece görünümlerinden oluşan koleksiyon, yılın en müthiş partilerinde, yanıp sönen ışıkların altında muhteşem görünmenizi sağlayacak eklektik bir karışım.

Kadınlar için hazırlanan kapsül koleksiyonda; Valentino Chain 1967 deseni ve optik V Gold dokusunun yanı sıra yeni çok renkli buklet tüvit kumaştan tasarımlar da yer alıyor. Ayrıca hünerli el işçiliğinin en güzel örneklerinden olan nakış işlemeli seçenekler dikkat çekiyor. Gökkuşağı renklerinde ışıldayan ceketlerden arşivlerden ilham alan yapay elmas işlemeli ceketlere kadar pek çok parçada parti sezonunun ruhunu yansıtan maksimalizm yüksek dozda hissediliyor.

Valentino Parti Koleksiyonu’nun erkek seçkisi ise formal kıyafetleri çağdaş bir havaya büründürüyor. Bu sezon, Valentino Untitled dünyası “Black Untitled” adıyla yeniden ele alınıyor ve arşivlerdeki desenler, enerjik yorumlarla geri dönüyor. Çiçekli ve payet işlemelerle donatılmış gece kıyafetlerinde ise nakışlar öne çıkıyor.

Valentino 2022 Parti Koleksiyonu kampanyasının fotoğrafları da yılbaşı sezonunun heyecanını yansıtıyor ve kutlamaların coşkusundan kesitler sunuyor. Kampanya, lüksle özdeşleşen mor ve altın rengi odalarda, unutulmayacak bir geceye hazırlanan bir grup arkadaşa odaklanıyor.

Valentino 2022 Parti Koleksiyonu yılbaşı sezonunun sonuna kadar Valentino butiklerinde ve Valentino.com’da satışta!


Önerilen yazılar